Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Τι όμορφα που ήταν χτες, ποσο το ευχαριστηθήκαμε! Είδα και το αφεντικό από κοντά και τόσους ωραίους φίλους που λέω να το ξαναάνουμε σύντομα και χωρίς βασιλόπιτα. Η οποία ήταν καταπληκτική από τις πιο νόστιμες που έχω δοκιμάσει.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Χαιρομαι που περάσατε τόσο ομορφα !
Ποιος κερδισε το φλουρί ;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μα πραγματοποιήθηκε χθες και έγινε ένας μικρός χαμός!! Εντάξει ζητάω συγνώμη από τα άτομα που ''εξαπάτησα''.
Το καλύτερο ήταν από την @depy!!! (συγνώμη αν κάνω λάθος και σε μπερδεύω με άλλη, να βγει να μιλήσει αυτή που μου το είπε, αν κάνω λάθος) που μου λέει στις φωτογραφίες είσαι διαφορετικός....Και λέω από μέσα μου ''μπράβο ο @Defkalion '', μόνο μην το μάθει η γυναίκα του χαχαχαχαχα
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
μπραβο σας που περασατε ομορφα βαλτε και καμμια φωτο να σας δουμε και να σας χαρουμε και εμεις ..Αφεντικο καλο σου ταξιδι..
 

Arkoudou

Member
Μηνύματα
55
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Μπρυζ-Γάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικα Φιορδ - Ν.Υόρκη
Χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα εχθες. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω, γυρίσα από τη δουλειά με πυρετό και αναγκασικά έμεινα στο σπίτι...:oops: Ήθελα τόσο πολύ να είμαι μαζί σας και να γνωρίσω από κοντά και το περιβόητο Αφεντικό:bleh:. Και στην επόμενη συνάντηση τώρα, εύχομαι να είναι εξίσου επιτυχημένη....
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Κατ αρχην συγχαρητηρια και ενα μεγαααααααλο ευχαριστω σε οσους αφιερωσαν χρονο και κοπο για να διοργανωσουν για ολους μας αυτη τη βραδια:)
Ηταν η πρωτη φορα που ηρθα και χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα τοσους συμπαθητικους και ενδιαφεροντες ανθρωπους που μεχρι χθες ηταν ενα avatar και ενα ψευδωνυμο.
Αφεντικο και αφεντικινα να πατε στο καλο και να ειστε παντα γεροι και δημιουργικοι.:)
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
καμιά πανοραμική φωτό δεν βγάλατε? δεν ξέρω βέβαια αν κάνει ή αν θελουν τα μέλη να δημοσιοποιηθεί.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μα πραγματοποιήθηκε χθες και έγινε ένας μικρός χαμός!! Εντάξει ζητάω συγνώμη από τα άτομα που ''εξαπάτησα''.
Το καλύτερο ήταν από την @depy!!! (συγνώμη αν κάνω λάθος και σε μπερδεύω με άλλη, να βγει να μιλήσει αυτή που μου το είπε, αν κάνω λάθος) που μου λέει στις φωτογραφίες είσαι διαφορετικός....Και λέω από μέσα μου ''μπράβο ο @Defkalion '', μόνο μην το μάθει η γυναίκα του χαχαχαχαχα
Χαχαχα, δεν θυμαμαι τι ακριβως σου ειπα, αλλα η αληθεια ειναι οτι αμφιταλαντευομουνα μεσα μου. Μια ελεγα οχι δεν ειναι αυτος, μια βρε μπας και κανω λαθος και δεν τον θυμαμαι καλα!!!!
Ωραια παντως η πλακιτσα σου και..... εδωσε ιδεες για να μαζευουμε κοσμο σε επομενες συγκεντρωσεις.
Παντως ηταν μια πολυ ωραια βραδια και χαρηκα πολυ που ειδα γνωστα ατομα, αλλα και αρκετα "αγνωστα" προσωπα, οπως και που γνωρισα καινουργια μελη.
Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους ηρθαν απο αλλες χωρες και αλλες πολεις, οπως επισης και σε οσους οργανωσαν τη γιορτη μας καθως και στην απαιχτη ζαχαροπλαστη μας.
Ηταν ευκαιρια να γνωρισουμε και το μεγαλο αφεντικο, γιατι απ οτι καταλαβα απο τα γραφομενα του θα κανει αρκετα χρονια να μας ξαναρθει.
Καλη χρονια σε ολους μας και καλα και πολλα ταξιδια!!!!
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Γεια σας κι από εμένα.
Ήταν μεγάλη η χαρά μου που βρέθηκα στη χθεσινή συνάντηση.
Το έχω ξαναπεί: ας το κάνουμε πιο συχνά. Είναι αλλιώς να μιλάς ζωντανά και αλλιώς με τον υπολογιστή.
Νιώθω πως σύντομα θα έχω στενούς φίλους από το φόρουμ. Μακάρι!
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Μα πραγματοποιήθηκε χθες και έγινε ένας μικρός χαμός!! Εντάξει ζητάω συγνώμη από τα άτομα που ''εξαπάτησα''.
Το καλύτερο ήταν από την @depy!!! (συγνώμη αν κάνω λάθος και σε μπερδεύω με άλλη, να βγει να μιλήσει αυτή που μου το είπε, αν κάνω λάθος) που μου λέει στις φωτογραφίες είσαι διαφορετικός....Και λέω από μέσα μου ''μπράβο ο @Defkalion '', μόνο μην το μάθει η γυναίκα του χαχαχαχαχα
Χαχαχα, δεν θυμαμαι τι ακριβως σου ειπα, αλλα η αληθεια ειναι οτι αμφιταλαντευομουνα μεσα μου. Μια ελεγα οχι δεν ειναι αυτος, μια βρε μπας και κανω λαθος και δεν τον θυμαμαι καλα!!!!
Ωραια παντως η πλακιτσα σου και..... εδωσε ιδεες για να μαζευουμε κοσμο σε επομενες συγκεντρωσεις.
Παντως ηταν μια πολυ ωραια βραδια και χαρηκα πολυ που ειδα γνωστα ατομα, αλλα και αρκετα "αγνωστα" προσωπα, οπως και που γνωρισα καινουργια μελη.
Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους ηρθαν απο αλλες χωρες και αλλες πολεις, οπως επισης και σε οσους οργανωσαν τη γιορτη μας καθως και στην απαιχτη ζαχαροπλαστη μας.
Ηταν ευκαιρια να γνωρισουμε και το μεγαλο αφεντικο, γιατι απ οτι καταλαβα απο τα γραφομενα του θα κανει αρκετα χρονια να μας ξαναρθει.
Καλη χρονια σε ολους μας και καλα και πολλα ταξιδια!!!!
Ε, θα βγω και θα μιλήσω!Εγώ είμαι αυτή που σε πλησίασα και είπα αυτά τα λόγια...Ή μάλλον είμαι μία από αυτές που σε πλησίασαν και μετά τα συγχαρητήρια που εδόθησαν αναρωτήθηκα και είπα "μα σαν να τον θυμάμαι αλλιώς από κάτι φωτογραφίες σε κάτι περασμένα Australian Open"....Ε, λέω θα φταίει το καπέλο!Θα φταίνε τα μάτια μου, δεν είδαν καλά τις φωτό!
Πάντως τα συγχαρητήριά μου κατάφερα και τα έδωσα και στον γνήσιο @Defkalion και σε όσους γνώρισα - αυτούς τους λίγους με τους οποίους μίλησα για πρώτη φορά - στην πρώτη για μένα συνάντηση...Η επιτυχία του φόρουμ σίγουρα δεν είναι τυχαία! Είστε όλοι γλυκύτατοι!
Υ.Γ.1 Τι συγνώμη, καλέ @jimp;;;;;Εμείς φταίμε που σε περάσαμε για άλλον, ενώ έχουμε δει φωτό του original Admin, όχι εσύ!!:)
Υ.Γ.2 Καλή επιστροφή, @Kanel28! Συγνώμη που δε σε χαιρέτησα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.435
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom