Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τον λογαριασμό σήμερα τον πληρώνει το αφεντικό
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι ωραίες που είναι αυτές οι μαζώξεις; Συναντάς φίλους, γνωστούς ή απλά nicknames που τόσο καιρό τους μιλάς πίσω από την οθόνη του υπολογιστή και δεν ξέρεις ποιοι είναι, ανθρώπους που σου έδωσαν τη λύση σε κάποιο πρόβλημα(έκανα λάθος σε ένα γράμμα στη ryanair, θα πετάξω;) ή απλά ανθρώπους με τους οποίους μοιράζεσαι τα ίδια ενδιαφέροντα. Φυσικά γνωρίζεις και νέα ενδιαφέροντα πρόσωπα..

Ευτυχώς που δεν είχαμε ανάλογη προσφορά με την περσινή της Qatar και μπορέσαμε και ανταλλάξαμε 2 κουβέντες(οκ, πάλι για ταξίδια είπαμε)

Αμέτρητα μπράβο για την καταπληκτική τούρτα στην @elenara88
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.216
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε περίμενα τόσο κόσμο, οι περισσότεροι μου έλεγαν ότι μάλλον είναι η μεγαλύτερη συνάντηση που έχει γίνει. Για μένα ήταν συγκινητικό που ξαναείδα παλιές γνώριμες φάτσες :hug:, και που είδα και πολλές καινούριες (άλλες καινούριες σε μένα, άλλες... καινούριες γενικώς) :)

Το μαγαζί μόλις και μετά βίας μας χώρεσε, την επόμενη φορά θα το κάνουμε καλοκαίρι ώστε να γίνει beach party :D

Τα ευχαριστώ στο @spor_os και τους αγαπητούς μας mods που οργάνωσαν την κατάσταση, και στην @elenara88 για την εκπληκτική πίτα:

15936482_1186205961495320_2646591356743382782_o.jpg
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Κι εγώ χαίρομαι που ήσουν εδώ και γλύτωσα να βγάζω φωτογραφίες για να σου στείλω :p
Πέρα από τον guest star admin, χαίρομαι κι εγώ που είδα πολλές γνωστές φάτσες, αλλά και πολλές νέες!!!
Και το ξέρω το κόλπο πλέον. Θα λέω ότι θα έρθει ο admin, θα βάζω χαρτάκι στον @jimp και θα γεμίζουμε όλα τα μαγαζιά.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Χθες βράδυ ξαναγράψαμε μία συνταγή επιτυχίας και ευτυχίας....
Εξαιρετικοί φίλοι,ωραία ατμόσφαιρα,τούρτα που ακόμη αναπολώ την γεύση,υπέροχος χώρος και βέβαια η παρουσία του @Defkalion και της όμορφης γυναίκας του,που στόλισαν την βραδιά μας :)
Εύχομαι να είμαστε καλά και να μαζευόμαστε!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ και στα modακια μας που οργανωσαν και έφεραν σε πέρας όλη την συναντηση!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.773
Κι εγώ χαίρομαι που ήσουν εδώ και γλύτωσα να βγάζω φωτογραφίες για να σου στείλω :p
Δεν την γλυτώνεις με τις φωτό.Βάλτες εδώ να σκάσουμε από την ζήλια μας.
Καλά η @elenara88 έχει περάσει σε άλλη διάσταση.!!!!!!!!!

Και το ξέρω το κόλπο πλέον. Θα λέω ότι θα έρθει ο admin, θα βάζω χαρτάκι στον @jimp και θα γεμίζουμε όλα τα μαγαζιά.
Βάζεις ιδέες!!!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Χαιρομαι που περασατε τελεια!! Αλλα δυστυχως δεν καταφερα να ερθω λογω της δουλειας μου... :mad:

Η τουρτα φαινεται σουπερ!! Την επομενη φορα θα ειμαι και εγω εκει για να σας γνωρισω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.552
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom