«Αποκαλύψεις» μετά το φαγοπότι των φαρμακοβιομηχάνων

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΥΓΕΙΑΣ
«Αποκαλύψεις» μετά το φαγοπότι των φαρμακοβιομηχάνων

ΓΕΝΕΥΗ.-- Ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας (ΠΟΥ) ενέδωσε μετά από μήνες κωλυσιεργίας και έντονης αντίστασης σε πιέσεις επιστημόνων, ιατρικών περιοδικών επιθεωρήσεων και άλλων ΜΜΕ και αποκάλυψε τα ονόματα αξιωματούχων που βρίσκονταν στη 15μελή επιτροπή ειδικών και συμβούλευαν τον οργανισμό για την πανδημία γρίπης, ενώ ταυτόχρονα πληρώνονταν ή χρηματοδοτούνταν οι έρευνές τους από τεράστιες φαρμακοβιομηχανίες και εταιρείες παραγωγής εμβολίων...

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ : «Αποκαλύψεις» μετά το φαγοπότι των φαρμακοβιομηχάνων
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
κι εγώ ήξερα ότι θα κέρδιζε το μουντιαλ η Ισπανία. έχει γεμίσει ο τόπος με μάγκες "εκ των υστέρων".
Σύντροφε δεν διακόπτεις τους αγώνες για κανα μπάνιο στην Κριμαία?

Προς Mods: pls αλλάξτε τον τίτλο, βγάζει μάτια..
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί χρωστούσα μια απάντηση. Ο λόγος είναι το συγκεκριμένο ποστ http://www.travelstories.gr/75422-post161.html

Υ.Γ (έχει γεμίσει ο τόπος με μάγκες "εκ των υστέρων") Φίλε μου Samion θεωρώ άτοπη την τοποθέτησή σου.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το θέμα αυτό το άνοιξα γιατί χρωστούσα μια απάντηση. Ο λόγος είναι το συγκεκριμένο ποστ http://www.travelstories.gr/75422-post161.html
Υ.Γ (έχει γεμίσει ο τόπος με μάγκες "εκ των υστέρων") Φίλε μου Samion θεωρώ άτοπη την τοποθέτησή σου.
φίλε Christian πολύ καλά έκανες φυσικά και το άνοιξες, απλά με τον τίτλο απευθυνόταν σε περιορισμένο κοινό ενώ αυτά τα θέματα νομίζω ότι πρέπει να τα διαβάζουν όλοι. γι αυτό ζήτησα την αλλαγή του τίτλου προς το σοβαρότερο για να ενημερωθεί ο κόσμος.
η φράση για τους μάγκες δεν αναφερόταν σε σενα φυσικά αλλά σε αρθρογράφους που πρώτα κατηγορούν κ μετά εμφανίζουν αποδείξεις. προ-δικάζουν δηλαδή. εκτός του ότι το θέμα έχει εμφανιστεί στο διεθνή τύπο από τις 4/7. δεν το είδα τότε στην Ελλάδα. θα χαρώ πολύ να με διαψεύσεις κ να μου έχει ξεφύγει μια κ παρακολουθώ μόνο τις ηλεκτρονικές εκδόσεις.
για τα μπάνια ελπίζω να έπιασες το χιούμορ..;)
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την αλλαγή του τίτλου, απλά με τον τίτλο που το ανέβασα ήθελα να δώσω έμφαση στο να το διαβάσεις.
Ο αστικός τύπος, στην χώρα μας, στο σύνολο του λειτουργεί με τον τρόπο που το περιγράφεις και τα επίθετα ''σοβαρή'' ή ''έγκυρη'' που έχουν προσδόσει σε μερικές εφημερίδες είναι με όλη τη σημασία της λέξης κοσμητικά επίθετα.
Όσο για τα μπάνια .....εννοείται.:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.136
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom