Τουρκία Çok Güsel Κωνσταντινούπολη!

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Αααα σ'ευχαριστώ..Είναι βέβαια λίγο πρόχειρα γραμμένη αλλά τότε δεν έδινα σημασία σ'αυτά;)
Οσο για τις φωτό το παράκανα κλασικά..Και υψηλή ανάλυση που αργούν να φορτώσουν και πολλές..Αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι απ τις αγαπημένες μου στη συλλογή φωτό που έχω.
Μια χαρά είναι η ανάλυση, ιδανική για να τις βλέπουμε καλά! Προτιμώ έτσι τις φωτο μεγάλες και ενσωματωμένες παρά να πρέπει να ανοίγω link σε άλλη σελίδα και να χάνω τον ειρμό της ιστορίας..
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Γιάννη, μπράβο σου!Πρέπει να περάσατε πολύ ωραία...Ευτυχώς έβαλες πολλές φωτογραφίες γιατί είναι υπέροχες και προσεγμένες(ασχολείσαι με τη φωτογραφία ε;)Μου έδωσες έξτρα χαρά και ανυπομονησία για το πρώτο μου ταξίδι στην ΙSTANBUL!!9 και σήμερα..:))
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Γιαννη μου εχει περασει λιγος καιρος αλλα μηπως θυμασαι αυτα τα υπεροχα ξυλινα σπιτια στα Θεοδοσιανα σε ποιο ακριβως σημειο των τειχων ειναι?Δεν τα εχω δει κι επαθα την πλακα μου!Οσο για το video,τι να πω, αν και παιζει συνεχεια απ το πρωι στο pc μου, ειναι...α π α ι χ τ ο!
 
Last edited:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Σχεδόν δίπλα είναι:)
Δηλαδή ουσιαστικά ανάμεσα στην Μονή της χώρας και τα τείχη.Δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι εκεί και να μην τα περάσεις.
Σ'ευχαριστώ.Απλά επειδή δεν δίνω βάση τα βίντεο και τραβάω οτι να ναι πλάνα είπα να τα ενώσω και να τα επενδύσω με μουσική.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom