Βέλγιο Άστεγος σχεδόν στη χλιδή !!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Εγώ δεν βγαίνω εκτός Ευρώπης- ποια Ινδία και Μπαγκλαντές;
Το Βέλγιο το έφαγα με το κουτάλι φέτος.
Αλλά δε σας βλέπω καλά, @jimp . Η δική σας Πηνελόπη θα δεχτεί να ταξιδέψετε με μια άγνωστή της κυρία ασύλληπτης ομορφιάς σε ένα ρομαντικό προορισμό; Θα με αφήσετε πεινασμένη και παγωμένη σαν τον φίλο από πάνω; Να τα ξεκαθαρίσουμε αυτά...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η αλήθεια είναι πως η δικιά μου πηνελόπη μόλις μάθει πως θα ταξιδέψω με μία ασύλληπτης ομορφιάς και κυρίως ελεύθερη κοπέλα θα έχει ένα πρόβλημα στο μέγεθος παντόφλας, μπορεί και κάτι μεγαλύτερο.
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
340
Likes
1.764
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
χαχαχαχααχααα δεν παίζεστε με τα σχόλια σας!! Η Ευαγγελία είναι γύρω στα τριάντα και ήταν καθηγήτρια μου στα ιδιαίτερα αλλά κυρίως σαν μεγάλη μου αδερφή και πολύ καλή μου φίλη. Η Φένια το γνώριζε και όσο και να της φάνηκε κάπως δεν την εμπόδισε να με αποτρέψει γιατί είναι φοβερό άτομο και ξέρει ότι έχω λίγες φίλες και καλές σαν αδερφές . Κυρίως λατρεύω να ταξιδεύω και δυστυχώς η ίδια δεν μπορεί να ταξιδέψει γιατί οι γονείς της δεν την αφήνουν και ειδικά μαζί μου !! Επειδή δεν με ξέρουν όχι τίποτα άλλο !!!!


Ε ΑΡΗΣ παντού και στη Γ και παντού γίνε Άρης να γουστάρεις ;)
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
χαχαχαχααχααα δεν παίζεστε με τα σχόλια σας!! Η Ευαγγελία είναι γύρω στα τριάντα και ήταν καθηγήτρια μου στα ιδιαίτερα αλλά κυρίως σαν μεγάλη μου αδερφή και πολύ καλή μου φίλη. Η Φένια το γνώριζε και όσο και να της φάνηκε κάπως δεν την εμπόδισε να με αποτρέψει γιατί είναι φοβερό άτομο και ξέρει ότι έχω λίγες φίλες και καλές σαν αδερφές . Κυρίως λατρεύω να ταξιδεύω και δυστυχώς η ίδια δεν μπορεί να ταξιδέψει γιατί οι γονείς της δεν την αφήνουν και ειδικά μαζί μου !! Επειδή δεν με ξέρουν όχι τίποτα άλλο !!!!
Να πας να τη ζητήσεις την κοπέλα από τους γονείς της, να σε γνωρίσουν, τι περιμένεις;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Γεια σου Alex loco,τα χεις με τη Φενια αλλα εσυ στο μεταξυ αλωνιζεις την Ευρωπη.Μ αρεσεις...:clap:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Να πας να τη ζητήσεις την κοπέλα από τους γονείς της, να σε γνωρίσουν, τι περιμένεις;
Ναι , και ο @jimp κουμπάρος μαζί με τις φίλες του γαμπρού για σύσφιξη σχέσεων. Πες το, καλε, μην ντρέπεσαι.
Ξέρεις τι δύσκολο είναι να βρεις κουμπάρους τη σήμερον ημέρα;
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Σε καταλαβαίνω φίλε μου για τους γονείς που λες..εμένα άρχισαν να με συνηθίζουν κάπου στον τρίτο τέταρτο χρόνο!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αμα το μπαχαλέψουμε κι άλλο, προβλέπω να σκάει μύτη το αφεντικό και να τραβάει αυτάκια! :bleh:
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
340
Likes
1.764
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
xaxax άμα σκάσει μύτη το αφεντικό και δει να ανεβάζω τις ιστορίες μου θα με στείλει διακοπούλες μόνιμα!! Η μάνα της με ξέρει κανονικά ο πατέρας της ξέρει ότι υπάρχω αλλά και πολύ είναι. Η νοοτροπία της είναι έτσι θέλει ψωμί ακόμα η υπόθεση για να το καταφέρουμε αλλά την έχω τάξει οτι θα περιμένω και μετά Άμστερνταμ Παρίσι και Βαλέτα είναι δικά της δεν πάω με κανένα άλλο!

Γεια σου Alex loco,τα χεις με τη Φενια αλλα εσυ στο μεταξυ αλωνιζεις την Ευρωπη.Μ αρεσεις...:clap:
χαχα μετά απο αυτό πήγα road trip Αλβανία Μαυροβούνιο Βοσνία Κροατία Σλοβενία με τους φίλους μου ! Είμαι απαράδεκτος εε ??
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπράβο βρε Άλεξ τρελιάρη Αριανέ έκανες δυναμική είσοδο στο φόρουμ με μια πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία.
Βέβαια εγώ στη θέση της Φένιας δεν ξέρω αν θα ήμουν και πολύ χαρούμενη: και να μην πάω ταξίδι και να έχω τοv δικό μου να συνοδεύει τρείς γυναίκες :p

@emouli Μιλάς σοφά :p
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
340
Likes
1.764
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Ευχαριστώ :) της έχω πει οτι την καταλαβαίνω για όλα αλλά τα ταξίδια ο Άρης και η Φένια είναι οι αγάπες μου οπότε δεν θέλω να μπαίνει τίποτα απο τα τρία εμπόδιο στα άλλα !!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom