Έκδοση κάρτας για online bookin

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
ειναι πολυ πιθανο να υπαρχει παρομοιο θεμα στο forum αλλα δεν μπορεσα να το βρω οπότε, ας πράξουν αναλόγως οι διαχειριστές.

στο θέμα λοιπόν, θέλω να βγάλω μια κάρτα ώστε να μπορώ να κλίνω μονός μου αεροπορικά και όχι μονό εισιτήρια, ωστόσο δεν έχω καμιά σχέση με αυτά και θα ήθελα την βοήθεια σας πάνω στο θέμα.
ευχαριστώ
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.977
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τώρα γίναμε και forum για παροχή τραπεζοοικονομικών συμβουλών?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.391
Likes
14.312
ειναι πολυ πιθανο να υπαρχει παρομοιο θεμα στο forum αλλα δεν μπορεσα να το βρω οπότε, ας πράξουν αναλόγως οι διαχειριστές.

στο θέμα λοιπόν, θέλω να βγάλω μια κάρτα ώστε να μπορώ να κλίνω μονός μου αεροπορικά και όχι μονό εισιτήρια, ωστόσο δεν έχω καμιά σχέση με αυτά και θα ήθελα την βοήθεια σας πάνω στο θέμα.
ευχαριστώ
Το θέμα κάρτες έχει συζητηθεί σε διάφορα topics.Ψάξιμο θέλει.Αφού λές οτι δεν έχεις σχέση,δεν ξεκινάς από μια prepaid/προπληρωμένη κάρτα,την γεμίζεις με το ποσό που θέλεις και κάνεις τα κλεισίματα που σ' ενδιαφέρουν.Εχουν όλες οι Τράπεζες,ρώτα για να μάθεις τίς χρεώσεις και ανάλογα αποφασίζεις.
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
αν θυμαμαι καλα (διορθωστε με αν κανω λαθος) εχουν αναφερθει περιπτωσεις (λιγες ειναι νομιζω) που προπληρωμενες καρτες δεν εγιναν αποδεκτες σε κρατησεις..

μια κανονικη πιστωτικη με χαμηλο σχετικα οριο (και φυσικα αυτοσυγκρατηση) ισως?
 

shristod

Member
Μηνύματα
135
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Με prepaid Κύπρου σε κρατήσεις από booking, εισιτήρια κτλ. δεν είχα ποτέ πρόβλημα, πρόβλημα πρέπει να υπάρχει σε κρατήσεις για ενοικίαση αυτοκινήτου (θεωρητικά δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ) που θέλουν επιπλέον εγγυήσεις. Εννοείται ότι πρέπει να έχεις το επαρκές ποσό που απαιτείται για την κράτηση την ώρα που την κάνεις.

Δες και εδώ που έχει συζητηθεί

http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...-%EC%E5-%F7%F1%E5%F9%F3%F4%E9%EA%DE-visa.html
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ με προπληρωμενη της eurobank δεν είχα κανένα προβλημα σε 3 ταξίδια, εκλεισα κανονικά χωρίς κανένα προβλημα σε booking, hotels και airtickets
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.703
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom