Έκθεση σύγχρονης Ιαπωνικής Κεραμικής

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Δεν νομίζω ότι υπάρχει αντίρρηση και για Σάββατο.
Προτείνω συνεπώς Σάββατο 24 ή Κυριακή 25.
Και όποιος έχει οργανωτικές ικανότητες αν ξεκινήσει λίστα. Επί τη ευκαιρία τι θα λεγατε αντί της εύκολης λύσης καφέ να παρουμε κινέζικο takeaway. Να δώσουμε και μια γευστική νότα ανατολής (αν έχει μεσημεριάσει).
Eμένα μάλλον με βολεύει το Σάββατο περισσότερο....
Μήπως καλύτερα να τα πούμε-οργανώσουμε μετά το Πάσχα ?:)
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
24/4 πετάω για Περού:clap: και δυστυχώς θα στερηθώ την γνωριμία σας και την παρέα σας :( ΑΛΛΑ το μέλλον είναι δικό μας.!!!Προσδοκώ την επόμενη συνάντηση μας.:)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εγώ παιδιά είμαι μέσα αν είναι Κυριακή ή Σάββατο μετά τις 4 γιατί το πρωί δουλεύω. Και για μετά θα πρότεινα, ιδίως αν μιλάμε για Σάββατο απόγευμα, μια γιαπωνέζικη τσαγερί που βρίσκεται στη Λυκαβηττού. Εκτός από τσάι σερβίρει καφέ, γλυκά και ελαφριά γεύματα...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ παιδιά είμαι μέσα αν είναι Κυριακή ή Σάββατο μετά τις 4 γιατί το πρωί δουλεύω. Και για μετά θα πρότεινα, ιδίως αν μιλάμε για Σάββατο απόγευμα, μια γιαπωνέζικη τσαγερί που βρίσκεται στη Λυκαβηττού. Εκτός από τσάι σερβίρει καφέ, γλυκά και ελαφριά γεύματα...
Φιλενάδα, στο Θησείο είναι η έκθεση...κομματάκι μακριά μας πέφτει η Λυκαβηττού...έτσι δεν είναι ?;):)

Ο Hydronetta πρότεινε μια βόλτα στα πέριξ και απ΄ότι λες, μάλλον η Κυριακή σου είναι ελεύθερη, ε ?

Θα συμφωνήσω με τη malysa, να το πούμε καλύτερα μετά το Πάσχα, να έχουμε όλοι μαζευτεί και να αποφασίσουμε...:)

Υ.Γ. Όσο για την τσαγερί την γιαπωνέζικη...μην τάζεις...δυό μήνες περιμένω...:D
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Φιλενάδα, στο Θησείο είναι η έκθεση...κομματάκι μακριά μας πέφτει η Λυκαβηττού...έτσι δεν είναι ?;):)
Η τσαγερί είναι πολύ κοντά στο Σύνταγμα... εδώ ετοιμάζεσαι να κάνεις κοτζάμ ταξίδι στην Ιαπωνία, η απόσταση Θησείο-Σύνταγμα σε τρομάζει;:bleh:
Με απογοητεύεις φιλενάδα, εγώ νόμιζα ότι ήσουν διατεθειμένη να κάνεις και καμιά θυσία για την Ιαπωνία "σου" :roll::haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η τσαγερί είναι πολύ κοντά στο Σύνταγμα... εδώ ετοιμάζεσαι να κάνεις κοτζάμ ταξίδι στην Ιαπωνία, η απόσταση Θησείο-Σύνταγμα σε τρομάζει;:bleh:
Με απογοητεύεις φιλενάδα, εγώ νόμιζα ότι ήσουν διατεθειμένη να κάνεις και καμιά θυσία για την Ιαπωνία "σου" :roll::haha:
Μμμ...ίσα-ίσα...δύο σούπερ συναντήσεις να κάνουμε...:clap:
Μία όπως προτείνει ο φίλος μας και μια ακόμα για την τσαγερί...;)

Για την Ιαπωνία και το travelstories...βρε...:bleh:

:grouphug:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τότε θα επανέλθουμε δριμύτεροι μετά το Πάσχα για να κανονίσουμε ημερομηνίες και το "αφτερ"
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Εγώ παιδιά είμαι μέσα αν είναι Κυριακή ή Σάββατο μετά τις 4 γιατί το πρωί δουλεύω.
Μάλλον θα πρέπει να κανονίσουμε Σάββατο γιατί την Κυριακή η έκθεση είναι μέχρι τις 2.
Τα λέμε λοιπόν μετά το Πάσχα...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μάλλον θα πρέπει να κανονίσουμε Σάββατο γιατί την Κυριακή η έκθεση είναι μέχρι τις 2.
Τα λέμε λοιπόν μετά το Πάσχα...
Α!, μάλλον το διατύπωσα λάθος... Μπορώ το Σάββατο μετά τις 4 και την Κυριακή όλη μέρα :lol:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Τότε θα επανέλθουμε δριμύτεροι μετά το Πάσχα για να κανονίσουμε ημερομηνίες και το "αφτερ"
Ωραία τώρα που επανασυνδέθηκα με το ίντερνετ εδώ στην αγνή ελληνική ύπαιθρο, δηλώνω και εγώ το ενδιαφέρον μου και θα παρακολουθώ στενά τις μετά - ανάστασης συνεννοήσεις.
Παρεμπίπτοντος, ωραίο αβατάρ hydronetta :D
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παρεμπίπτοντος, ωραίο αβατάρ hydronetta :D
Τώρα για να είμαι ειλικρινής Ιωάννα μου, άλλο έβαλα στην αρχή, αλλά βλέποντας τη Μάτζικα ντε Σπελ σου, ζήλεψα και είπα να βάλω τον αγαπημένο μου Wile το κογιότ :D
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.163
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom