Έκθεση του Ιζάμου Νογκούτσι στο Ίδρυμα Γουλανδρή στην Ανδρο

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Βρε βρε τι βλέπουν τα ματάκια μου :shock::shock: :haha:

Και στο παιχνίδι θα παίξουν Ρόζα και ΕΡΣΗ :clap:
Αυτή κι αν είναι συνάντηση... μπράβο παιδιά...

Τον Hydronetta ξεχάστε τον απο 17 Ιουνίου και για 2 βδομάδες..... θα μασαζώνεται στα Μπαλιά:haha:

Τώρα η διοργάνωση θα χει τα ζόρια της:haha:
Αντε μια dim kyr θα μας σώσει ...(κάτι ξέρετε εσείς)....

Αν η μ/νία μπει μετά τις 8 Ιουλίου, μην με μετρήσετε.... (λέω να τραβήξω και γω στα Μπαλιά:D)...

Αλλιώς , ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ :clap::clap: και ΣΥΡΟ βεβαίως-βεβαίως...
Πάντως και ο Σεπτέμβρης πολύ τζουζ μου φαίνεται....(παρότι ακουμπά το μακροπρόθεσμο :haha:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σωστήηηηηηηηηη!!! :clap: Βλέπω μπήκες στο νόημα :bleh: Διάβαζε κάθε μέρα τα της τέχνης και όλο και καμιά συνάντηση θα πετύχεις, σου μιλάω από πείρα :haha:
Πολυ τεχνη βρε παιδια ..πολυ κουλτουρε θα γινω χιχιχιχιχιχι:rolleyes:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να'μαι και γω.... που πρέπει να μου το σφυρίξουνε στο αυτί για να το πάρω χαμπάρι. Αν το κανονίσετε τέλη Ιουνίου δεν μπορώ να συμμετέχω. Βολικότερο θα ήταν Σεπτέμβρη
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Να'μαι και γω.... που πρέπει να μου το σφυρίξουνε στο αυτί για να το πάρω χαμπάρι. Αν το κανονίσετε τέλη Ιουνίου δεν μπορώ να συμμετέχω. Βολικότερο θα ήταν Σεπτέμβρη
Μην ξεχάσεις και την φωτογραφική σου μηχανή, να τραβήξεις άλλο ένα ισλαμικό μνημείο τέχνης!! :bleh::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μην ξεχάσεις και την φωτογραφική σου μηχανή, να τραβήξεις άλλο ένα ισλαμικό μνημείο τέχνης!! :bleh::haha:
Mπα παραλία, μπυρίτσα παγωμένη και μεζεδάκια ονειρεύομαι ... που χρόνος για φωτό., εκτός αν πρόκειται για μνημείο εθνικής κληρονομιάς όπως στο Μπουρνάζι...εκεί αλλάζει το πράγμα :D
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλά γίνονται συζητήσεις που αφορούν τις Κυκλάδες και δεν παίρνω είδηση; Οι μουσικές με κατέστρεψαν. Και καλά δεν βρίσκεται κάποιος να μου στείλει ένα πμ; Τέτοιοι φίλοι και φιλενάδες είστε;
Τέλος πάντων και βέβαια ενδιαφέρομαι για Άνδρο. Πάω άλλωστε σχεδόν κάθε χρόνο για την έκθεση του Μουσείου Γουλανδρή. Και προφανώς είναι υπέροχη ιδέα να συνδυαστεί με Σύρο. Θα βρούμε και δω κάτι πολιτιστικό, έτσι για ξεκάρφωμα.
Χρόνος : Τέλη Ιουνίου έχω "αλοιμμένες" υποχρεώσεις. Αύγουστο 14-24 έχω Guca. Οποτεδήποτε άλλοτε είμαι μέσα.
Σας περιμένω όλους στη Σύρο και να ξέρετε, ότι θα περάσουμε τέλεια. ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ. (ωχ, αν δει τα κεφαλαία ο Def.... Αλλά ναι, φωνάζω.)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλά γίνονται συζητήσεις που αφορούν τις Κυκλάδες και δεν παίρνω είδηση; Οι μουσικές με κατέστρεψαν. Και καλά δεν βρίσκεται κάποιος να μου στείλει ένα πμ; Τέτοιοι φίλοι και φιλενάδες είστε;
Υπήρχε περίπτωση να κανονιστεί κάτι και να μη σε ειδοποιήσουμε ? ΠΟΤΕ ! :)
Ντουντούκα θα βγάζαμε...:bleh::haha: Απλά, μέχρι να ξαναμαζευτούν τα απολωλότα:LOL: μας βλέπω για Σεπτέμβριο, στα σίγουρα για να έχουμε απαρτία ;) :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ο Σεπτέμβρης είναι πολύ ωραίος, τόσο στην Άνδρο, όσο και στη Σύρο.
Ααα συμφωνώ και γω για Σεπτέμβρη... άσε με το τσούρμο που θα μαζευτούμε θα βρούμε και πιο εύκολα χοτέλια....:D .... άντε να θυμηθώ και τα φοιτητικά μου χρόνια :haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ναι συμφωνώ και εγώ. Σεπτέμβρης στην Άνδρο με μουσείο Γουλανδρή, παραλίες, μπύρες και εσάς για παρέα. Υπάρχει καλύτερος τρόπος να αποχαιρετίσεις το Καλοκαίρι;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και εγω δεν χαλιεμαι για Σεπτεμβρη! Μεσα ειμαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.218
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom