Έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
35 σου χρονια και συγχαρητηρια δια την τυχη σας κυριε που εχετε τετοιους αξιαγαπητους, αξιοτιμους, αξιομαχους και κυριως φαγανούς φιλους, εμού συμπεριλαμβανομένου.
:haha::haha::haha: ά βρε Χρήστο τα 35 τα άφησα πίσω μου προ πολλού. Τώρα αν για σένα φαίνομαι για 35άρης, δεν με βλάπτει δεν με βλάπτει :haha::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μα νομίζω ότι η επόμενη συνάντηση έχει ήδη κανονιστεί. Σαββάτο 12/6 στο Φεστιβάλ του KOSMOS.
Άντε να ενδώσουμε ουσιαστικά στη τέχνη γιατί μέχρι τώρα τη μπάκα μας ουσιαστικά φροντίζαμε :haha::haha::haha: Η τέχνη ήταν η πρόφαση. Στο φεστιβάλ ποτό και ξηροί καρποί (δίαιτα)
Πα πα κακό μπελά βρήκα με τα περί οργάνωσης, αλλά τι να κάνω. Τα θέλει ο π....ός μου το ομολογώ
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μα νομίζω ότι η επόμενη συνάντηση έχει ήδη κανονιστεί. Σαββάτο 12/6 στο Φεστιβάλ του KOSMOS. Εκτός εάν ψάχνεις για εμβόλιμη... Περισσότερες βέβαια πληροφορίες θα αναρτηθούν στο φόρουμ των μουσικών του κόσμου, για να παινέψουμε και το "σπίτι" μας...
Ουυυυυυυ... μέχρι τις 12 Ιουνίου είναι πολύς ο καιρός :bleh: ποιος αντέχει μέχρι τότε; τι δηλαδή θα ξαναβρεθούμε σε ένα μήνα;;; :(:(:( Κάτι πιο κοντινό δεν υπάρχει;;;:roll:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Άντε να ενδώσουμε ουσιαστικά στη τέχνη γιατί μέχρι τώρα τη μπάκα μας ουσιαστικά φροντίζαμε :haha::haha::haha: Η τέχνη ήταν η πρόφαση. Στο φεστιβάλ ποτό και ξηροί καρποί (δίαιτα)
Αμ, δε στα είπαν καλά... :bleh::haha: Στο φεστιβάλ του KOSMOS υπάρχουν και εστιατόρια με γεύσεις του κόσμου... Σιγά μην κάνουμε δίαιτα εκείνη τη μέρα... νηστικοί πρέπει να πάμε πάλι για να δοκιμάσουμε απ' όλα :haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αμ, δε στα είπαν καλά... :bleh::haha: Στο φεστιβάλ του KOSMOS υπάρχουν και εστιατόρια με γεύσεις του κόσμου... Σιγά μην κάνουμε δίαιτα εκείνη τη μέρα... νηστικοί πρέπει να πάμε πάλι για να δοκιμάσουμε απ' όλα :haha:
Πα πα εξανεμίστηκε κι η τελευταία μου ελπίδα για δίαιτα. Αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο θα ρολάρω, δεν θα περπατάω
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ουυυυυυυ... μέχρι τις 12 Ιουνίου είναι πολύς ο καιρός :bleh: ποιος αντέχει μέχρι τότε; τι δηλαδή θα ξαναβρεθούμε σε ένα μήνα;;; :(:(:( Κάτι πιο κοντινό δεν υπάρχει;;;:roll:
29/5 Thievery Corporation
29-30/5 Bob Dylan
31/5 Bobby Mc Ferrin
Χα, χα, χα , έπεσε πολύ δουλειά.

Υ.Γ. Επ'ευκαιρία : κυκλοφόρησε νέο CD o Keith Jarrett με τον Charlie Haden
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ουυυυυυυ... μέχρι τις 12 Ιουνίου είναι πολύς ο καιρός :bleh: ποιος αντέχει μέχρι τότε; τι δηλαδή θα ξαναβρεθούμε σε ένα μήνα;;; :(:(:( Κάτι πιο κοντινό δεν υπάρχει;;;:roll:
Δεν θα πάμε να διπλώσουμε χαρτάκια ?...:roll::bleh:

Πα πα εξανεμίστηκε κι η τελευταία μου ελπίδα για δίαιτα. Αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο θα ρολάρω, δεν θα περπατάω
:haha::haha::haha::haha::haha: :clap:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
κυκλοφόρησε νέο CD o Keith Jarrett με τον Charlie Haden
Ανάρτησε κάτι στο γκρουπ μας γιατί δηλώνω μαύρα μεσάνυχτα ο καραάσχετος. Μου το έλεγαν ο Χατζηδάκις μόνο περιορίζει τους μουσικούς μου ορίζοντες
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ανάρτησε κάτι στο γκρουπ μας γιατί δηλώνω μαύρα μεσάνυχτα ο καραάσχετος. Μου το έλεγαν ο Χατζηδάκις μόνο περιορίζει τους μουσικούς μου ορίζοντες
Για Keith Jarrett πρέπει να πάμε στο ... social forum
Ένα μικρό δείγμα :

 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
penthessilia ο σουδιανός χιούμορ έκανε επειδή στις συγκεντρώσεις των Θεσσαλονικέων όπου παρεβρέθηκε.. δεν είχαμε φαγητό,(ήταν κοινή απόφαση να βρεθούμε για καφέ-ποτό).
Λάθος.

Παίδες απευθηνόμουνα σε κάποια Εύη αντί Έφη.

καλά βρε πως ξεσηκωθήκατε;;; θα θυμώνουν τι έγινε πριν τόσους μήνες;;;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.176
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom