Ένα αφιέρωμα στις φωτογραφίες μου από τη LIFO

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά της δημοσίευσης των ταξιδιωτικών μου φωτογραφιών απο τη Lifo.
http://www.lifo.gr/team/u46519/56118
Είχε προηγηθει η διάκριση της φωτογραφίας μου στο National Geographic ως Photo of the Day
http://photography.nationalgeograph...oto-of-the-day/myanmar-people-morning-cattle/

Αν και το θέμα δημοσιεύτηκε ήδη από το θαυμαστό μέλος του forum Hydronetta, η συζήτηση πήρε άλλη έκταση και κλειδώθηκε απρόσμενα από το διαχειριστή.
Θα ήθελα σε αυτο το post να σε ευχαριστήσω ταξιδιώτη Hydronetta και όλους όσους μας συνδέει το πάθος για τα ταξίδια.
Τέλος, λυπάμαι για την απουσία μου από την κοινότητα αυτή... ίσως δεν είναι λόγω χρόνου.

Αλέξανδρος
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Συγχαρητηρια Αλεξανδρε!! Υπεροχες οι φωτογραφιες σου και πολύ ωραια συνεντευξη!! Θα θελαμε να σε "ξαναδουμε" πιο ενεργο στο φορουμ!!
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Συγχαρητηρια Αλεξανδρε!! Υπεροχες οι φωτογραφιες σου και πολύ ωραια συνεντευξη!! Θα θελαμε να σε "ξαναδουμε" πιο ενεργο στο φορουμ!!
Σ ευχαριστω θερμά Κωνσταντίνα. Δε θα αναφερθω σε θεματα του φορουμ γιατι δεν ειναι σχετικα με το θεμα (και φοβαμαι μην κλειδωθει)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πραγματικά πολλά συγχαρητήρια για τα τόσα και τόσο έντονα ταξίδια που έχεις κάνει σε όλες τις γωνιές της γης και για τις αριστουργηματικές σου φωτογραφίες.

Ναι να μη επεκταθούμε για το οτι επέλεξες να απομακρυνθείς από το φόρουμ γιατί η συζήτση θα πάρει άλλη διάσταση και πολλοί θα γράψουμε πολλά και όχι τόσο ευχάριστα για το travelstories ή και για συγκεκριμένα μέλη.

Και πάλι πολλά μπράβο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.738
Likes
15.103
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αγαπητέ Αλέξανδρε θερμά συγχαρητήρια και από εμένα. σου εύχομαι να είσαι υγιής και να μπορείς να κάνεις τα όνειρά σου πραγματικότητα.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σ ευχαριστώ πολύ Μάκη. Σ ευχαριστώ πολύ Γιάννη. Η κοινή αγάπη μας για περιπλάνηση στον κόσμο υπερβαίνει κάθε εμπόδιο.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ευχαριστουμε Αλεξανδρε και παντα επιτυχιες στη δουλεια σου και στα ταξιδια σου
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Συγχαρητήρια κι από μένα!Απίθανες οι φωτογραφίες σου όπως και οι χώρες που έχεις επισκεφθεί!Να είσαι πάντα υγιής,να ταξιδεύεις και να γεμίζουν τα μάτια σου εικόνες και η ψυχή σου συναισθήματα!
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Πραγματικά υπέροχες φωτογραφίες...
Ειδικά αυτή από τη Βιρμανία είναι σαν πίνακας ζωγραφικής.
Ξεχωριστή είναι επίσης αυτή από το Δελχί, με τα παιδάκια στη βροχή.
Πολλά μπράβο.
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Συγχαρητήρια καί από μένα Αλέξανδρε.
Συγκλονιστικές οι φωτογραφίες σου. Δικαίως οι διακρίσεις πού πήρες.
Καί τι ταξίδια θέε μου!!!
Με θέλεις γιά βοηθό?
Μπράβο καί πάλι μπράβο!!!
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σας ευχαριστω και πάλι. Αγαπητή kalove, να διευκρίνησω ότι δεν είμαι φωτογράφος οπότε δεν ψάχνω για βοηθό αλλά για συνταξιδιώτες. Οπως αναφέρω και στη συνέντευξη, η φωτογραφία απλά συνοδεύει τα ταξίδια μου :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπράβο Αλέξανδρε για τη διάκριση, εξαιρετικές οι φωτογραφίες σου!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.155
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom