Ένα φιλί από μένα...

Marisol

Member
Μηνύματα
20
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
El Hierro
Ταξίδι-Όνειρο
Nicaragua
...σε όλους τις ταξιδιάρικες ψυχές εδώ μέσα !
Με λένε...εεε όχι Marisol αλλά να είχαμε να λέγαμε(το κανονικό μου Ελένη) σε κάτι μέρες γίνομαι 25 και να...άφησα την καρδιά μου σε ένα μακρινό μέρος από το οποίο γύρισα πρόσφατα.
Η σχέση μου με τα ταξίδια είναι σχέση τρελής με ψυχιατρείο,έχω αρχίσει να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να παρατήσω πολλά εδώ (εξωτερικό μένω,κεντρική ευρώπη) και να αρχίζω να αλωνίζω τις γωνιές αυτού του κόσμου !!

Από τότες που γύρισα από Κολομβία είμαι σε λήθαργο,δεν κοιμάμαι και πολλές ώρες,αγαπημένη ασχολία είναι να στριφογυρνάω στο κρεβάτι με έναν κόμπο εκει στο στομαχι χαμηλά.

Ουφ νομίζω πολλά είπα για αρχή (άμα με πιάσει το μπλα μπλα χαιρέτα μας τα πλατάνια)

σας αγαπώ πολύ μόνο και μόνο που υπάρχετε σαν φόρουμ (έγραφα σε ένα ξενόγλωσσο και λέω κάτσε ρε οι Ελληνες δεν έχουμε σχετικό στο νετ ; έψαξα λίγο και βγήκα εδώ,άλλη η χάρη να γράφεις στην μητρική σου γλώσσα:clap:)

saludos ρε.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Καλωσόρισες Marisol και καλά κοσμογυρίσματα!!!
Σε ποιά χώρα μένεις;
Κολομβία ε;Τέέέέλειααα!!!!:D:clap:
Ναι,νομίζω κι εγώ κάπως έτσι θα ένιωθα..Περαστικά σου λοιπόν.!
Έχεις καθόλου φωτό από Κολομβία να ανεβάσεις ή να γράψεις πώς τα πέρασες..?
 

Marisol

Member
Μηνύματα
20
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
El Hierro
Ταξίδι-Όνειρο
Nicaragua
Ευχαριστώ κορίτσι !
έχω αμ πως δεν έχω...καμιά 3000 χιλιάδες σε τρεις κάρτες χαχα! δεν εμφάνισα ακόμα καμία και δεν τις πέρασα στον υπολογιστή...θα με πιάσουν τα κλαματα χαχα...πρέπει να τις ξεχωρίσω γιατί έπαιζα και πολύ με την νέα κάμερα οι μισές θέλουν σβήσιμο....όσο για την ιστορία θα ακολουθήσει εννοείται..τώρα πότε! μόλις συνέρθω λίγο μάλλον ,ούτε την βαλίτσα μου δεν ανέβασα πάνω στην ντουλάπα ακομα (λες και θα γίνει κάνα θαύμα και τσουπ αύριο θα φύγω λολ)

φιλιάαα!

έντιτ Γερμανία μένω :)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
:welcome2::love1: Καλώς ηρθες!!! αντε λοιπον μαζεψε τα κομματια σου και γραψε μας για την Κολομβια:D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες Ελένη!!

Καλά ταξίδια εύχομαι, να μην αργήσει το επόμενο...

Ε και στείλε κανένα ευρώ...γερμανία είσαι!! :bleh:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Ελένη, σου εύχομαι να ενταχθείς εύκολα και γρήγορα, στη καλή παρέα μας. Όλοι μας, καλοπροαίρετα, έχουμε να δώσουμε τη ζεστή μας φιλοξενία. Εσύ με τη σειρά σου φτάνει να μας δώσεις, όσο αισθάνεσαι, από τις ιστορίες σου, τις εμπειρίες σου, τις ιδέες σου, το πάθος σου....κι ότι αγαπάς...
Να είσαι καλά:)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς ήρθες Ηelena linda!
υπάρχει και το γκρουπ των λατινολάτρων.
από musica latina πως πας;
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
καλως ηρθες marisol
σου ευχομαι καλη συνεχεια στα ταξιδια σου και ευκολη προσαρμογη στο φορουμ!
 

Marisol

Member
Μηνύματα
20
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
El Hierro
Ταξίδι-Όνειρο
Nicaragua
:welcome2::love1: Καλώς ηρθες!!! αντε λοιπον μαζεψε τα κομματια σου και γραψε μας για την Κολομβια:D
θα τα μαζέψω :D καλώς σε βρήκα !

Καλώς ήρθες Ελένη!!

Καλά ταξίδια εύχομαι, να μην αργήσει το επόμενο...

Ε και στείλε κανένα ευρώ...γερμανία είσαι!! :bleh:
Καλώς σε βρήκα,χαχαθα στείλω μόλις μαζέψω ξανά κάνα φράγκο !

Ελένη, σου εύχομαι να ενταχθείς εύκολα και γρήγορα, στη καλή παρέα μας. Όλοι μας, καλοπροαίρετα, έχουμε να δώσουμε τη ζεστή μας φιλοξενία. Εσύ με τη σειρά σου φτάνει να μας δώσεις, όσο αισθάνεσαι, από τις ιστορίες σου, τις εμπειρίες σου, τις ιδέες σου, το πάθος σου....κι ότι αγαπάς...
Να είσαι καλά:)
Σε ευχαριστώ χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρέα σας !!

καλώς ήρθες Ηelena linda!
υπάρχει και το γκρουπ των λατινολάτρων.
από musica latina πως πας;
ΛΑΤΡΕΥΩ Λάτιν.Γενικά λατρεύω ότι έχει να κάνει με Λ.Αμερική !!

καλως ηρθες marisol
σου ευχομαι καλη συνεχεια στα ταξιδια σου και ευκολη προσαρμογη στο φορουμ!
Καλώς σε βρήκα και εσένα !!

Καλώς ήρθες και από μένα!
Γεια σου μαχούλα καλώς σε βρήκα !


νιώθω πολύ καλύτερα που βρήκα μια παρέα για να μοιράσω μαζί της τις εμπειρίες από το ταξίδι μου!

Επίσης να πω ότι δεν ήταν και πολύ...τουριστικό,έγινε εν μέσω μιας εργασίας μου για την ιστορία της χώρας με θέμα την ένοπλη σύγκρουση που διεξάγεται εδώ και κάτι δεκαετίες.

Θέλω να ξαναγυρίσω πάντως :|
Μόνο εγώ έχω αυτό το αίσθημα ρε παιδιά όταν γυρνάω από ταξίδι ; το έχετε και εσείς ; Κάπως δεν ξέρω...να,ανοίγω την πόρτα από το σπίτι μου (που μένω 15 χρόνια) και μου είναι ξένο ! δυσκολεύομαι να προσαρμοστώ για τον επόμενο καιρό,βγένω έξω και ...νιώθω κάπως !
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Marisol μάλλον σε πήραμε χαμπάρι. Στην Κολομβία μήπως ερωτευτήκες? Μολόγα... μην ντρέπεσαι. Και το όνομα αυτού?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.845
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom