Έρευνα για τις ταξιδιωτικές εμπειρίες

Vanesa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
10
Γεια σας! Πραγματοποιώ μια έρευνα στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού μου στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο της Αθήνας (στη Διοίκηση Υπηρεσιών, με κατεύθυνση την Εμπειρία του Πελάτη). Η έρευνα αφορά τις ταξιδιωτικές εμπειρίες και πως επηρεάζουν τη συμπεριφορά του καταναλωτή. Απευθύνεται σε όσους έχουν ταξιδέψει τα τελευταία 2 χρόνια σε κάποια χώρα του εξωτερικού και διαμένουν στην Ελλάδα. Θα χαρώ πολύ αν μπορείτε να με βοηθήσετε συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο: https://onlinesurveys.aueb.gr/index.php/248159/lang-el.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
βοηθησα οσο μπορουσα,καλη επιτυχια!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
ΟΚ κι από εμένα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είσαι πάντως στο σωστό μέρος όπως κατάλαβες για να πάρεις πολλές απαντήσεις στην έρευνά σου :p
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Γεια σας! Πραγματοποιώ μια έρευνα στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού μου στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο της Αθήνας (στη Διοίκηση Υπηρεσιών, με κατεύθυνση την Εμπειρία του Πελάτη). Η έρευνα αφορά τις ταξιδιωτικές εμπειρίες και πως επηρεάζουν τη συμπεριφορά του καταναλωτή. Απευθύνεται σε όσους έχουν ταξιδέψει τα τελευταία 2 χρόνια σε κάποια χώρα του εξωτερικού και διαμένουν στην Ελλάδα. Θα χαρώ πολύ αν μπορείτε να με βοηθήσετε συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο: https://onlinesurveys.aueb.gr/index.php/248159/lang-el.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!
Done
 

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Έτοιμο...καλή επιτυχία!
 

Vanesa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
10
Ευχαριστώ πολύ!!!

Είσαι πάντως στο σωστό μέρος όπως κατάλαβες για να πάρεις πολλές απαντήσεις στην έρευνά σου :p
Ήμουν σίγουρη ότι θα βρω πολλούς ανθρώπους να βοηθήσουν! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Έτοιμο...καλή επιτυχία!
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ετοιμο.
Καλή επιτυχία .
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το συμπλήρωσα με ευχαρίστηση :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom