Έχασα την ταξιδιωτική μου ιστορία.

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Αποφάσισα και εγώ να μοιραστώ μαζί σας την πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία. αφού έγραφα για καμμία ώρα πατάω υποβολή και μου λέει να ξανακάνω log in ενώ στη συνέχεια μου βγάζει error. Πάει την έχασα την ιστορία μου. Ποιος μπορεί να με βοηθήσει?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αποφάσισα και εγώ να μοιραστώ μαζί σας την πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία. αφού έγραφα για καμμία ώρα πατάω υποβολή και μου λέει να ξανακάνω log in ενώ στη συνέχεια μου βγάζει error. Πάει την έχασα την ιστορία μου. Ποιος μπορεί να με βοηθήσει?

Προφανώς ξεπέρασες το χρονικό όριο, το οποίο σε διατηρεί συνδεδεμένο το σύστημα και το οποίο νομίζω ότι είναι είκοσι λεπτά.
Η σωστή κίνηση ήταν να πατήσεις το username και το password, ώστε να επανασυνδεθείς. Αυτόματα θα δημοσιευόταν η ιστορία σου.
Αν έφυγες από τη σελίδα, χωρίς να κάνεις τα ανωτέρω, πολύ φοβάμαι ότι θα πρέπει να ξαναγράψεις την ιστορία σου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όπως τα λέει ο dik είναι. Γενικά πάντως, όταν έχουμε να γράψουμε ένα πολύ μεγάλο κείμενο στο internet, καλό είναι να το γράφουμε σε κάποιο word ή notepad πρώτα, και μετά να το κάνουμε copy paste εδώ. Έτσι αποφεύγουμε ατυχή περιστατικά όπως το παραπάνω.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ωραία τώρα που πήρες την "συνταγή της επιτυχίας" από τους ειδικούς κάνε τον κόπο να ξαναγράψεις την ιστορία σου για να διαβάσουμε και εμείς κάτι καινούργιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.415
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom