Τουρκία Ίντερνετ τηλεφωνία στην Κωνσταντινούπολη

connosp

Member
Μηνύματα
377
Likes
812
Πες φίλε περισσότερες λεπτομεριες,πιστεύω τώρα θα είναι πολύ πιο ακριβότερη.
Δεν νομίζω, θα είναι σίγουρα πιο ακριβή αλλά με 1E=20Λίρες μην ξεχνάς!!!!!!Πριν 1 μήνα ήμουν Αδριανούπολη και όλα ήταν πολύ πιο φτηνά ειδικά τα ρούχα!!!!!
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Η SIM το Σεπτέμβριο έπαιζε στα 20-25 ευρώ για πάνω από 30GB την οποία και πηραμε λόγω αρκετών ημερών στη Τουρκία. Ειχε και με κάνα 15αρι για λιγότερα GB. Μην ψωνίσει κανείς από αεροδρόμιο, στο κέντρο παίζουν καλές τιμές.
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Το Σάββατο πρόκειται να ταξιδέψω Κωνσταντινούπολη για πρώτη φορά..τι μπορώ να κάνω για να έχω ίντερνετ; Τι προτείνετε να αγοράσω;
Αν το κινητό σου το υποστηρίζει μπορείς να αγοράσεις από την airalo κάποιο πακέτο και θα έχεις όσο ίντερνετ θέλεις ,είναι ο πιο οικονομικός τρόπος
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλησπέρα στην ομάδα,
Πάω και εγώ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ σε λίγες μέρες. Πήρα την COSMOTE και μου ενεργοποίησε το TRAVEL PASS και μου είπε το χρησιμοποιώ κανονικά, σαν να είμαι Ελλάδα. Ξέρετε κάτι;
Έχει χρέωση το travel pass.Επιβεβαίωσαν το ποσό της χρέωσης;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.347
Likes
4.983
COSMOTE Travel Pass Ζώνη A
Ημερήσια Χρέωση
7,69
Αλβανία, Ανδόρα, Βοσνία Ερζεγοβίνη, Γκέρνσεϊ, Ελβετία, Κόσοβο, Λευκορωσία, Μαυροβούνιο, Μολδαβία, Νήσοι Φερόες, Νήσος Μαν, Ουκρανία, Π.Γ.Δ.Μ., Σερβία, Τζέρσεϊ, Τουρκία
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
COSMOTE Travel Pass Ζώνη A
Ημερήσια Χρέωση
7,69
Αλβανία, Ανδόρα, Βοσνία Ερζεγοβίνη, Γκέρνσεϊ, Ελβετία, Κόσοβο, Λευκορωσία, Μαυροβούνιο, Μολδαβία, Νήσοι Φερόες, Νήσος Μαν, Ουκρανία, Π.Γ.Δ.Μ., Σερβία, Τζέρσεϊ, Τουρκία
Ακριβώς αυτό.Το είπαν όμως όταν το ενεργοποίησαν;Κατά τα άλλα το χρησιμοποιείς όπως το πρόγραμμα που έχεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.608
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom