Όλα είναι δρόμος.

Thanasis_moundos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
20
Τι όμορφα που είναι να γίνεσαι κομμάτι μιας παρέας που την ενώνει η αγάπη για τα ταξίδια.
Να σας συστηθώ.
Ονομάζομαι Θανάσης Μούνδος και το μοτο μου είναι το Όλα είναι δρόμος.
Γιατί αν το καλοσκεφτείς όλα τελικά είναι δρόμος. Άλλες φορές καλόφτιαγμένος και άνετος και άλλες φορές καροδρομος.
Πάθος μου τα ταξίδια και έρωτας μου πέρα από την οικογένεια μου η φωτογραφία.
Να γίνω μέλος της παρέας με προέτρεψε ο Taxidiwtis κατά κόσμον Δημήτρης Παπαδόπουλος, παλιός καλός φίλος.
Σας ευχαριστώ για την αποδοχή και περιμένω με ανυπομονησία να διαβάσω τις ιστορίες σας αλλά και να μοιραστώ τις δικές μου. Θα κλείσω με την φράση που ουσιαστικά με έκανε travelholic 🤔.
"Travel makes one modest. You see what a tiny place you occupy in the world." Gustave Flaubert.
Ευχαριστώ και πάλι.
IMG_20190929_140705.jpg
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες και καλή αρχή, με όμορφα ταξίδια & πολλές ιστορίες!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλωσήρθες!
Με συγκίνησες επειδή η φράση που έγραψες είναι αυτή που έχω επιλέξει εδώ και μερικά χρόνια για υπογραφή εδώ στο φόρουμ! :)
Να ταξιδεύουμε και να γινόμαστε ταπεινοί λοιπόν! :)
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.206
Likes
25.625
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Τι όμορφα που είναι να γίνεσαι κομμάτι μιας παρέας που την ενώνει η αγάπη για τα ταξίδια.
Να σας συστηθώ.
Ονομάζομαι Θανάσης Μούνδος και το μοτο μου είναι το Όλα είναι δρόμος.
Γιατί αν το καλοσκεφτείς όλα τελικά είναι δρόμος. Άλλες φορές καλόφτιαγμένος και άνετος και άλλες φορές καροδρομος.
Πάθος μου τα ταξίδια και έρωτας μου πέρα από την οικογένεια μου η φωτογραφία.
Να γίνω μέλος της παρέας με προέτρεψε ο Taxidiwtis κατά κόσμον Δημήτρης Παπαδόπουλος, παλιός καλός φίλος.
Σας ευχαριστώ για την αποδοχή και περιμένω με ανυπομονησία να διαβάσω τις ιστορίες σας αλλά και να μοιραστώ τις δικές μου. Θα κλείσω με την φράση που ουσιαστικά με έκανε travelholic 🤔.
"Travel makes one modest. You see what a tiny place you occupy in the world." Gustave Flaubert.
Ευχαριστώ και πάλι. View attachment 318909
:welcome: Καλά Ταξίδια! :pilot:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.710
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom