Ηνωμένο Βασίλειο Όταν κάποιος βαρεθεί το Λονδίνο, έχει βαρεθεί τη ζώη....

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
γιατί μου το κάνετε αυτό; ακόμα δεν τελείωσα τα καλοκαιρινά μου ταξίδια και σκέφτομαι ταξίδι στο Λονδίνο... ψάχνω κι εγώ όμως κανενα αξιοπρεπές δωμάτιο σε βολική περιοχή, οπότε κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη!
για κυτα αυτο

Marble Arch hotels near Hyde Park-Cumberland Hotel on Oxford Street
μουτοχε δωσει η ιωαννα αλλα τιμες δε ξερω,ειναι ομως καρακεντρο.

αν θες οχι πολυ κεντρο με μετρο διπλα γυρω στις 70 λιρες κυτα το ramanda encore west london.δε ξερω αν τοχει ανεβασει...αλλα μιλαμε για καινουργιο ξενοδοχειο κοντα στο westfield. ειχα μεινει προπερσυ.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Πφφφ...να αυτά διαβάζω και φοβάμαι μη κλείσω κανά πανακρίβου αεροπορικό μόνο και μόνο από το πείσμα να πάω όσο το δυνατόν συντομότερα!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πφφφ...να αυτά διαβάζω και φοβάμαι μη κλείσω κανά πανακρίβου αεροπορικό μόνο και μόνο από το πείσμα να πάω όσο το δυνατόν συντομότερα!

Ενημέρωσέ μας πάντως, τι θα κερδίσει? Η υπομονή ή το πείσμα? ;) Όσο το καθυστερείς πάντως εσύ βγαίνεις χαμένη!:bleh:
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτος
Πολύ καλές οι οδηγίες/συμβουλές σου! θα μου χρειαστούν σίγουρα!!! Κι εμείς για τα κέρινα κλείσαμε από τοο ιντερνετ αλλά πήραμε ένα κόμπο πακέτο που συνδυαζει τα κέρινα, το ενυδρείο, το dungeon (αν γράφεται έτσι) και φυσικά το london eye! Άντε και καλά να περάσουμε!!!!!!!!!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ενημέρωσέ μας πάντως, τι θα κερδίσει? Η υπομονή ή το πείσμα? ;) Όσο το καθυστερείς πάντως εσύ βγαίνεις χαμένη!:bleh:
Επειδή με βλέπω "μέσα" αν κερδίσει το πείσμα, λέω να κάνω υπομονή.. έτσι κι αλλιώς το επόμενο έχει προγραμματιστεί για Ιταλία μεριά..ως τότε θα ζηλεύω περιμένοντας :D
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πολύ καλές οι οδηγίες/συμβουλές σου! θα μου χρειαστούν σίγουρα!!! Κι εμείς για τα κέρινα κλείσαμε από τοο ιντερνετ αλλά πήραμε ένα κόμπο πακέτο που συνδυαζει τα κέρινα, το ενυδρείο, το dungeon (αν γράφεται έτσι) και φυσικά το london eye! Άντε και καλά να περάσουμε!!!!!!!!!

Αφού υπάρχει το internet για ποιό λόγο να χάνουμε χρόνο στις ουρές!Καλά θα περάσετε εννοείται! Και φυσικά περιμένω να μου πεις εντυπώσεις!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Επειδή με βλέπω "μέσα" αν κερδίσει το πείσμα, λέω να κάνω υπομονή.. έτσι κι αλλιώς το επόμενο έχει προγραμματιστεί για Ιταλία μεριά..ως τότε θα ζηλεύω περιμένοντας :D


Σωστή σε βρίσκω!
Εγώ πειράζει που ζηλεύω την Ιταλία:roll:?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Σωστή σε βρίσκω!
Εγώ πειράζει που ζηλεύω την Ιταλία:roll:?
Είναι μάλλον που έχω ξαναπάει και ξαναπάει γι' αυτό ζηλεύω ενώ Λονδίνο ούτε απ' έξω :p ...Βέβαια αυτή τη φορά οδεύω προς τον Ιταλικό Βορρά οπότε θα ναι κάτι καινούριο για μένα...Τσέκαρε εισιτήρια να δεις πως πιο οικονομικά σου βγαίνει για 3 μήνες μετά παρά ένα 5μερο σε κυκλαδίτικο νησί πχ
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είναι μάλλον που έχω ξαναπάει και ξαναπάει γι' αυτό ζηλεύω ενώ Λονδίνο ούτε απ' έξω :p ...Βέβαια αυτή τη φορά οδεύω προς τον Ιταλικό Βορρά οπότε θα ναι κάτι καινούριο για μένα...Τσέκαρε εισιτήρια να δεις πως πιο οικονομικά σου βγαίνει για 3 μήνες μετά παρά ένα 5μερο σε κυκλαδίτικο νησί πχ

Α κι εσύ σαν εμένα!!!! 3 συνεχόμενες χρονιές πήγα Ιταλία! Το Λονδίνο μπήκε σφήνα και άξιζε τον κόπο! Άνετα ξαναπάω! Λονδίνο, αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να ξεφύγω λιγάκι και να δω κάτι διαφορετικό!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Α κι εσύ σαν εμένα!!!! 3 συνεχόμενες χρονιές πήγα Ιταλία! Το Λονδίνο μπήκε σφήνα και άξιζε τον κόπο! Άνετα ξαναπάω! Λονδίνο, αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να ξεφύγω λιγάκι και να δω κάτι διαφορετικό!

Ναι ναι κι εγώ "ιταλοαναθρεμμένη" στα ταξίδια :D..Πήγα να σου γράψω πως την Ιταλία εννοούσα γράφοντας για τα φτηνά εισιτήρια αλλά 3 συνεχόμενες χρονιές σίγουρα θα θες κάτι διαφορετικό τόσο από αυτό όσο κι από το Λονδίνο :roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom