Όταν όλα πάνε διαφορετικά από ότι τα σχεδίασες!

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Στις επόμενες γιορτές να τους βάλεις κλαρίνα και να τους κεράσεις τσίπουρο, όχι το φλώρικο, το δυνατό, Τυρνάβου.
Χαχα λες ε; Μια φορά τους είχα φέρει ρακόμελο, το ζέστανα το ήπιαν και πέθαναν :p

Σε ευχαριστω πολύ για την βοήθεια και την άμεση απάντηση σου!! ;)
Αυτο που λέγεται ότι ειναι μίζερα και καταθλιπτικά από οτι κατάλαβα δεν θα το ελεγες εε;

Η ζωή ακριβή; εν τέλη συμφέρει οικονομικά και σε ποιοτήτα ζωής ( κλάδος υγείας, υπηρεσιών) η μετανάστευση στην Αγγλια?
Να σαι καλα πάντως και μια ζωή επιτυχίες!!! :xalara:
Κοίταξε μερικές φορές το χειμώνα που νυχτώνει από τις 15:30 και δεν κυκλοφορεί κανείς μετά τις 17:00 σε πιάνει κάτι....Θέλεις ρε παιδί μου να φας σαβούρες το βράδυ και βρίσκεις μόνο Mac Donalds...Ας είναι καλά κάτι εθνικ μαγαζιά που σώζουν λίγο την κατάσταση....Ε όλο αυτό το λες και λίγο καταθλιπτικό. :p
Νομίζω ότι την όποια μιζέρια και κατάθλιψη του καιρού και των πόλεων μπορείς άνετα να τη διώξεις έχοντας καλή παρέα και βρίσκοντας εναλλακτικούς τρόπους διασκέδασης που πίστεψε με υπάρχουν πολλοί εδώ...Άρα το μίζερα και καταθλιπτικά είναι σχετικό και εγώ δεν έχω νιώσει έτσι μέχρι στιγμής.

Τώρα για την ακριβή ζωή και την ποιότητα ζωής, αυτή είναι μεγάλη κουβέντα. Φυσικά και είναι πολύ πιο ακριβή η ζωή, το Λονδίνο ας μην το πιάσουμε στο στόμα μας, και φυσικά έχουν και μια ποιότητα ζωής και κυρίως υπηρεσιών που δεν μπορείς να την παραβλέψεις...Όμως όπως είπα είναι πολύ μεγάλη κουβέντα και δεν συζητιέται μέσα σε 10 γραμμές...

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές...Να είσαι και εσύ καλά :)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Μόλις ανακάλυψα την ιστορία σου και πραγματικά γέλασα πολύ με τις περιπέτειες σας.
Περιμένουμε να πραγματοποιηθεί η πρόταση του αφεντικού και να γυριστεί ταινία.
Σίγουρα τα πράγματα τώρα θα είναι καλύτερα και σας εύχομαι από εδώ και πέρα να μην έχετε παρόμοια απρόοπτα.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μόλις ανακάλυψα την ιστορία σου και πραγματικά γέλασα πολύ με τις περιπέτειες σας.
Περιμένουμε να πραγματοποιηθεί η πρόταση του αφεντικού και να γυριστεί ταινία.
Σίγουρα τα πράγματα τώρα θα είναι καλύτερα και σας εύχομαι από εδώ και πέρα να μην έχετε παρόμοια απρόοπτα.
Σε ευχαριστούμε πολύ, ναι τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα :):)
Ελπίζω να μην γίνει κανένα απρόοπτο και χάσουμε την Premier league από την άμπαλη Τότεναμ γιατί θα αλλάξω πόλη :p
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Μην ανησυχείς θα το σηκώσετε. Για να σκάσουν και οι εχθροί του αμπαλου Ρανιερι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.696
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom