Αιθιοπία ΑΙΘΙΟΠΙΑ...

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Είναι το ταξίδι υπέροχο, πρόσθεσε και τη μαγευτική αφήγηση...
Τυχερή εσύ που το ζησες, όμως κάτι παίρνουμε κι εμείς .
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα διαβασα αυτη την ιστορια και ηταν μια δυνατη γροθια στο στομαχι.Οπως πολυ σωστα ειπε η Ροζα αλλοτε θες να κλαψεις και αλλοτε να γελασεις.
Μπραβο σου κοριτσι μου γιαυτο που κανεις !
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
849
Likes
769
Ευχαριστούμε για την ιστορία απο έναν προορισμό πραγματικά ενδιαφέρον κ ιδιαίτερα σαγηνευτικο..
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Διαβάζοντας αυτήν την ιστορία και τις άλλες για τις φυλές στην κοιλάδα Όμο, η ερώτηση είναι, πάς ή δεν πάς; και αν δεν μπορείς να πας να ζήσεις μαζί τους ώστε να μη σε δουν σαν "περαστικό λευκό φωτογράφο", ή δεν έχεις κασκόλ του ΠΑΟΚ να φωτογραφίζεσαι μαζί τους, τι άλλη επιλογή έχεις εκτός από το να γίνεις όντως ένας "περαστικός λευκός φωτογράφος";
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Διαβάζοντας αυτήν την ιστορία και τις άλλες για τις φυλές στην κοιλάδα Όμο, η ερώτηση είναι, πάς ή δεν πάς; και αν δεν μπορείς να πας να ζήσεις μαζί τους ώστε να μη σε δουν σαν "περαστικό λευκό φωτογράφο", ή δεν έχεις κασκόλ του ΠΑΟΚ να φωτογραφίζεσαι μαζί τους, τι άλλη επιλογή έχεις εκτός από το να γίνεις όντως ένας "περαστικός λευκός φωτογράφος";
Θα σου προτεινα να πας να δεις τις φυλες εχοντας κανει απο πριν ενα απολογισμο του τι θα δωσεις και τι θαπαρεις.... μπορεις να μην φωτογραφισεις και καθολου γευσου ομως με τη ιριδα σου ολες αυτες τις εικονες..
 
  • Like
Reactions: Pel

Yasmin

Member
Μηνύματα
38
Likes
14
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία, Γη του πυρός
Lullu καλησπέρα!!! Σκοπεύω να επισκεφτώ την Αιθιοπία τον Νοέμβριο. Θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζεις κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο εκεί για να κλείσω τις εκδρομές που θα ήθελα να κάνω......Θα ήθελα να επισκεφτώ την Lalibela, Omo Valley και Danakil. Επίσης επειδή μάλλον, θα είμαι solo traveller και γυναίκα, τι θα με συμβούλευες να προσέξω.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Lullu καλησπέρα!!! Σκοπεύω να επισκεφτώ την Αιθιοπία τον Νοέμβριο. Θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζεις κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο εκεί για να κλείσω τις εκδρομές που θα ήθελα να κάνω......Θα ήθελα να επισκεφτώ την Lalibela, Omo Valley και Danakil. Επίσης επειδή μάλλον, θα είμαι solo traveller και γυναίκα, τι θα με συμβούλευες να προσέξω.[/QUOTE
Σου στελνω μυνημα..
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Τι διαμάντι ιστορία!
Γεια σου Ελευθερία με την ταξιδάρα που εκανες!

Και η παλιοπαρέα να σχολιαζει, συγκινηθηκα.
Να εισαι πάντα γερή και δυνατή να ζεις εμπειρίες και να τις μοιραζεσαι μαζι μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.800
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom