ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

MISAKALYMNOS

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ -ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΥΛΑΝΔΗ -ΚΟ ΣΑΜΟΥΙ
Με αφορμη την ολιγοημερη μου παραμονη στην Αθηνα(πριν το ταξιδι μου στο Παρισι:bleh: )θα ηθελα να επισκεφτω- ως εκνευριστικα ανιστοριτος Ελληνας:D -μερικα διαμαντια του αρχαιου μας πολιτισμου .Φυσικα λογω οικονομικης δυσπραγιας:haha:...εχω την ηθικη υποχρεωση να επισκεφτω Αρχαια Ολυμπια,Μυκηνες,Δελφους!!!!Γνωριζει κανεις για πρακτορεια η κτελ και ΜΟΝΟΗΜΕΡΕΣ -μονο- εκδρομες σε αυτους τους προορισμους:(:roll:?????????????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.Γιωργος
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ολυμπία και Δελφοί νομίζω ότι είναι λίγο μακριά για μονοήμερη. Πρέπει να πάρεις κάποια λεωφορείο που να ξεκινάει πολύ πρωί για να προλάβεις.
Μυκήνες θα πας με το ΚΤΕΛ Αργολίδας ως το Άργος, από εκεί λεωφορείο μέχρι τις Μυκήνες και στον αρχαιολογικό χώρο με ταξί -δυστυχώς δεν θυμάμαι καθόλου την απόσταση από το χωριό για να σου πω αν μπορείς να πας με τα πόδια-.

 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Πληροφορίες για το ΚΤΕΛ Αργολίδας μπορείς να δεις στην ιστοσελίδα τους: www.ktel-argolidas.gr
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Και για τα ΚΤΕΛ του Νομού Ηλείας εδώ.
Πρακτορεία από Αθήνα αυτή την εποχή υπάρχουν πολλά που κάνουν τις συγκεκριμένες εκδρομές αλλά αυτές είναι συνήθως λίγο ακριβούτσικες.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.624
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom