Γενικά Αίγινα ή Αγκίστρι για Καθαρή Δευτέρα;

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
αγκιστρι ...........βολτουλες με τα ποδια παντου εως και τα λιμεναρια ...εχει ωραιες διαδρομες μεσα στα πευκα και διπλα στην θαλασσα...
καλο καιρο να εχει και καλη παρεα ...θα χορτασεις καθαρο αερα ......
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Σας ευχαριστώ όλους και ειδικά τον dik-7 για τις προτάσεις. Καταλήξαμε τελικά στον Πόρο την προηγούμενη Κυριακή και ήταν πραγματικά πολύ ωραία βόλτα. Ωστόσο δε θα πρότεινα το Καθεστώς - παρά την καλή κουζίνα και την οικογενειακή ατμόσφαιρα - λόγω κάποιων αδεξιοτήτων και υπερχρεώσεων, αλλά κατα τα λοιπά μείναμε ενθουσιασμένοι από το νησί.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σας ευχαριστώ όλους και ειδικά τον dik-7 για τις προτάσεις. Καταλήξαμε τελικά στον Πόρο την προηγούμενη Κυριακή και ήταν πραγματικά πολύ ωραία βόλτα. Ωστόσο δε θα πρότεινα το Καθεστώς - παρά την καλή κουζίνα και την οικογενειακή ατμόσφαιρα - λόγω κάποιων αδεξιοτήτων και υπερχρεώσεων, αλλά κατα τα λοιπά μείναμε ενθουσιασμένοι από το νησί.
Χαίρομαι που σας άρεσε ο Πόρος και από την άλλη λυπάμαι που η εμπειρία σας στο εστιατόριο δεν ήταν η καλύτερη δυνατή.
Την επόμενη φορά πάντως να τιμήσετε την άλλη μου πρόταση, τη Σπιανάδα (υποθέτω ότι χειμώνα θα είναι κλειστά), εξαιρετικοί μεζέδες και εμείς είχαμε πολύ καλή εξυπηρέτηση.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Kατοπιν εορτης να πω οτι στον Πορο , εχω φαει παρα πολυ καλα στο ναυτη!:D

ΥΓ τωρα που το ψαχνω , δεν ειμαι σιγουρη οτι υπαρχει ακομα!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Φέτος το καλοκαίρι έφαγα ξανά και ξανά στο Απάγκιο. Τα διθυραμβικά σχόλια στο Trpadvisor ήταν 100% αληθινά. Τι πράγμα ήταν αυτό!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom