Αίγυπτος Αίγυπτος… Η σφίγγα φιλούσε υπέροχα !

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Ευχαριστω ολους εσας που ειχατε το κουραγιο να διαβασετε την ιστορια μου :D .
Η ρενατα ειναι φιλη μου και ασπαζομαι την θεληση τις να με βελτιωση ορθογραφικα , που ισως να ειμαι και καπου λαθος συντακτικα , αλλα δεν μπορω να γραψω μια ιστορια σε ενα σ/κ , σχεδον 3 ημερες και βραδυα εφαγα για να την γραψω και ομολογω πως πονοκεφαλιασα στην συνθεση τις ολοις πλοκης .
Φυσικα ουδεν σχολιον εκανε η κυρια ρενατα για τις φωτογραφιες μου , διοτι εκει ξετυλιγω ολο το καλλιτεχνικο μου ταλεντο , και ευχομαι να βρεθουμε μαζι σε ενα φωτογραφικο σαφαρι , και με κριτες το φορουμ .:)

Αν καταφερω να ζησω αρκετα χρονια σιγουρα θα ξεκουτιασω αλλα και θα ξεχασω ολες αυτες τις μικρες και πιπερατες λεπτομερειες . :) Χαρη στο φορουμ μου δινεται η δυνατοτητα να γραψω μια ιστορια , με αποτελεσμα να κραταω ενα αντιγραφο για μενα και να θυμαμε αυτες .:cool:

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια , διοτι με τροφοδοτιτε με ενεργεια για μελλοντικες ταξιδιωτικες ιστοριες ! :clap:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια , διοτι με τροφοδοτιτε με ενεργεια για μελλοντικες ταξιδιωτικες ιστοριες ! :clap:

John πάλι έγραψες!!! Πολύ ωραία η ιστορία σου, με χρήσιμες πληροφορίες όπως πάντα!!!
Χαίρομαι πολύ που σε τροφοδοτούμε με ενέργεια και περιμένουμε σύντομα την ταξιδιωτική σου ιστορία απο Λίβανο και απ το εκπληκτικό εστιατόριο Le Chef!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εισαι ωραιος βρε Johny ..εισαι ωραιος!
Keep walking!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
johnpro με κέρδισες κι εμένα γι άλλη μιά φορά:clap:!φανατική αναγνώστρια σου πλέον!ο τρόπος γραφής σου,οι λεπτομέρειες,οι πληροφορίες,το χιούμορ!!!και πάντα σε ό,τι γράφεις διακρίνω μια παιδικότητα και μιά ιδιαίτερη ευγένεια και καλοσύνη...
Να ρωτήσω και κάτι που δεν κατάλαβα:roll:το βράδυ της ανάστασης τελικά χαθήκατε και δεν βρήκατε την εκκλησία;;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
,
Φυσικα ουδεν σχολιον εκανε η κυρια ρενατα για τις φωτογραφιες μου , διοτι εκει ξετυλιγω ολο το καλλιτεχνικο μου ταλεντο , και ευχομαι να ,
κατσε ρε συ μην βιαζεσαι...
ακομα δεν έχω συνέλθει απο το σόκ με την ιστορία!!
για τις φωτο θα γραψω τα σχόλια μου ξεχωριστά γιατί υποψιάζομαι οτι θα ειναι γροθιά με την καλή την ένοια ..
μη μου πέσουν και μαζεμένα και δεν μπορώ τις συγκινησεις...:shock:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Γιάννη έγραψες πάλι ευγε !!!!!!!!!!!!
πραγματικός χείμαρος γνώσεων και εικόνων

ετσι όπως πας δυσκολο βλέπω τον taver να σου αντιστέκεται στο επόμενο ταξίδι σου .......


περιμενουμε και για Λίβανο τώρα ....
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πολύ ευχάριστη η ιστορία σου από το Κάιρο που πάντα με μαγεύει!
 

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
καλημέρα! Πολύ ωραία η ιστορία σου. ήθελα να σε ρωτήσω καταρχήν πως πήγες από Κάιρο στην Αλεξάνδρεια? και Λούξορ? ετοιμάζω το ταξίδι μου, έχω κλείσει το αεροπορικά αλλά δεν βρίσκω πολλές πληροφορίες για τις μετακοινήσεις μέσα στην Αίγυπτο. Θέλω να αποφύγω το αεροπλάνο για οικονομικούς λόγους..
 

doralam

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα
απιστευτη ιστορια! πραγματικα ζηλευω! σκεφτομαι να παω κ εγω στην αιγυπτο τα χριστουγεννα. αλλα θα μπορουσατε να με ενημερωσετε τι χαρτια χρειαζονται για ενα τετοιο ταξιδι? πρεπει να εχω διαβατηριο? η βιζα? κ ειναι δυσκολο να συγκεντρωσω αυτα τα χαρτια για να παω? πραγματικα νιωθω οτι ειδα την αιγυπτο μεσα απο αυτη την ιστορια! καιρος να τη δω κ απο κοντα. αν κ ειμαι απειρη απο ταξιδια σκεφτομαι να το τολμησω!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Διαβατηριο χρειαζεσαι για Αιγυπτο και βιζα επισης ...
για να βγαλεις διαβατηριο πηγαινε και ρωτα στη αστυνομια τι χαρτια
χρειαζεσαι .
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom