Ρωσία Αγία Πετρούπολη-Κρουαζιέρα στο Νέβα

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Επιτελους τα καταφερα!!!
Η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα ξαναασχοληθει με το αθλημα (βιντεακια στο youtube) αλλα τωρα που εμαθα λεω να το εξασκησω.:roll::haha:
Στο 10λεπτο dvd που ακολουθει πρωταγωνιστες ειναι ολο το group(εγω πρωτος και καλυτερος) που ταξιδεψαμε μαζι τον Αυγουστο του 2005 στην Αγια Πετρουπολη της Ρωσιας με το Versus travel.:bleh:

ΥΓ.Το dvd ειναι τραβηγμενο απο Ρωσο επαγγελματια,που ηταν μαζι μας καθ'ολη τη διαρκεια της παραμονης μας στην Αγια Πετρουπολη.:)

[media=youtube]ylwVWUaq52I[/media]
 
Last edited by a moderator:

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Μπράβο Δημήτρη. Εξαιρετικό :clap::clap::clap:. Περιμένουμε τα υπόλοιπα.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
α ρε Δημητρη τι μου θυμησες!!! συνεχισε ετσι βαλε και αλλα βιντεο!! εμεις την κρουαζιερα την καναμε prive χωρις το γκρουπ. ααααχχχχ βρε ρωσια που μας πηρες τα μυαλα...:lol:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
α ρε Δημητρη τι μου θυμησες!!! συνεχισε ετσι βαλε και αλλα βιντεο!! εμεις την κρουαζιερα την καναμε prive χωρις το γκρουπ. ααααχχχχ βρε ρωσια που μας πηρες τα μυαλα...:lol:
Τι σου θυμησα βρε Βαρσαμια...?...τον Δημητρη τον ξεναγο?τον ειδες?:haha:
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Πολλα μπραβο για το video.
Συγχαρητηρια σε σενα και τον επαγγελματια που το τραβηξε.Τα περισσοτερα που εχουν ανεβει,χρειαζεσαι dramamine για να τα παρακοουθησεις.Ειναι τοσο γρηγορη η κινηση της μηχανης και τοσο γρηγορη η εναλλαγη σκηνων,ωστε δεν την γλυτωνεις την ζαλαδα.
Μου εφτειαξες το πρωινο σημερα.:)
Μπραβο συνεχισε!!...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
τον ειδα, τον ειδα... ε ρε γλεντια ... εμας το βιντεο ειχε ολους τους περιεργους, να παιρνουν το μικροφωνο και να λενε ιστοριες...για αγριους, αρκει να τους γραφει το βιντεο... ασε σου λεω!! τι μου θυμησες.... παντως δεν το μετανιωνω!! θα ξαναπηγαινα εστω και με τον ...Δημητρη...:haha:
α... στην πετρουπολη ειχαμε και την χαρακτηριστικη ατακα για την Αικατερινη... "μια αγραμματη πλυ!στρα", την θυμασαι?? αποκλειεται να μην σου την ειπαν...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
τον ειδα, τον ειδα... ε ρε γλεντια ... εμας το βιντεο ειχε ολους τους περιεργους, να παιρνουν το μικροφωνο και να λενε ιστοριες...για αγριους, αρκει να τους γραφει το βιντεο... ασε σου λεω!! τι μου θυμησες.... παντως δεν το μετανιωνω!! θα ξαναπηγαινα εστω και με τον ...Δημητρη...:haha:
α... στην πετρουπολη ειχαμε και την χαρακτηριστικη ατακα για την Αικατερινη... "μια αγραμματη πλυ!στρα", την θυμασαι?? αποκλειεται να μην σου την ειπαν...
Δυστυχως,οχι.
Για ενημερωσε μας!!!;)
 

Anna

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
:clap:Χίλια μπράβο και στον Ρώσο επαγγελματία αλλά και στη μουσική επιμέλεια! Συγκινήθηκα πολύ! Είναι το όνειρο της ζωής μου να πάω στην Αγία Πετρούπολη και το πρώτο που θα κάνω μόλις φτάσω είναι να πάω να προσκυνήσω στο σπίτι του Ρασκόλνικοφ! (αφού σκοτώσω μια γριά πρώτα...)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραίο το βίντεο Δημήτρη! Ευχαριστούμε. :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.327
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom