Ολλανδία Αγγελία: Αναζητείται Πάτος στο Άμστερνταμ

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αγαπητοί Συμφορουμίτες

Αναζητείται χόστελ -ΠΑΤΟΣ στο κέντρο του Άμστερνταμ για το ΣΚ 2-3 Απριλίου. Όσο πιο πάτος, τόσο το καλύτερο. Παροχές, καθαριότητα, αξιοπρέπεια αδιάφορα, αρκεί να είναι κεντρικό και φθηνό. Κλοπές, βιασμοί, δολοφονίες προαιρετικά.

Ότι ξόφλα έχει μείνει καθένας σε περιόδους αφραγκίας, παρακαλώ ας μην ντραπεί και ας την καταθέσει (ή άμα ντρέπεστε τόσο, πείτε πως έμεινε η κουνιάδα σας ή η δευτεροξαδέρφη σας η Τούλα από το Αγρίνιο)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ντόροθυ
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ποιον εχεις σκοπο να στειλεις εκει καλε;
καμιά τρίτη ξαδέρφη από της μάνας της το σόι, που όταν ήταν μικρές της τραβούσε τα κοτσιδάκια και τώρα θα πάρει την εκδίκησή της!:bleh:
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
η απορία μου είναι: γιατί να πληρώσεις τότε; γιατί δεν κάνεις couchsurfing που θα σου έρθει και δωρεάν και καλύτερα ποιοτικά; αν είστε πάνω από 2 άτομα ναι, όντως να είναι δύσκολο. Αλλά μέχρι 2, ίσως κάτι να γίνει...
δυστυχώς εγώ δεν μπορώ πλέον να φιλοξενήσω, γιατί έχω μετακομίσει σε ολλανδικό σπίτι, και δεν μου επιτρέπεται. Αλλά σκέψου το το couchsurfing... όλο και κάτι θα βρεις, και θα περάσεις και σούπερ!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αγαπητοί Συμφορουμίτες

Αναζητείται χόστελ -ΠΑΤΟΣ στο κέντρο του Άμστερνταμ για το ΣΚ 2-3 Απριλίου. Όσο πιο πάτος, τόσο το καλύτερο. Παροχές, καθαριότητα, αξιοπρέπεια αδιάφορα, αρκεί να είναι κεντρικό και φθηνό. Κλοπές, βιασμοί, δολοφονίες προαιρετικά.

Ότι ξόφλα έχει μείνει καθένας σε περιόδους αφραγκίας, παρακαλώ ας μην ντραπεί και ας την καταθέσει (ή άμα ντρέπεστε τόσο, πείτε πως έμεινε η κουνιάδα σας ή η δευτεροξαδέρφη σας η Τούλα από το Αγρίνιο)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ντόροθυ
Ντοροθυ εύγε για τις παραμέτρους που θέτεις!!!
Δυστηχώς δεν έχω πάει στο Αμστερνταμ (πολύ κυριλέ για τα γούστα μου) για να σου συστήσω κάποιο. Αν όμως είχα πάει θα ήμουν σίγουρα ο άνθρωπός σου. Θα είχα βρει το χειρότερο και με κλειστά τα μάτια.
Κρίμα. Αν επιθυμούσες κάτι σε Ασία μεριά, θα ήταν για μένα παιχνιδάκι. Μην σου πω ότι θα δυσκολεύομον κιόλας ποιό να σου προτείνω (!!)
Ισως την επόμενη φορά.....
Και πάλι μπράβο σου. Συνέχισε έτσι δυνατά.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πωπω.....σας έχει φοβηθεί το μάτι μου.
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Ορίστε, η Dim δημιούργησε σχολή. Θα τρίβουν τα μάτια τους οι ιδιοκτήτες των απανταχού χάλια ξενοδοχείων καθώς θα αυξάνονται οι κρατήσεις ραγδαία :shock::lol:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ορίστε, η Dim δημιούργησε σχολή. Θα τρίβουν τα μάτια τους οι ιδιοκτήτες των απανταχού χάλια ξενοδοχείων καθώς θα αυξάνονται οι κρατήσεις ραγδαία :shock::lol:
ΙΕΚ Dim Kyr Ο Ηγέτης στο χώρο της χλέμπας

Μετά απο επετυχημένη και εκτεταμένη σταδιοδρομία στον χώρο του τουρισμού στο εξωτερικό (μπαγκλαντές, Μογγολία, Ινδία κλπ) τώρα τα ΙΕΚ μας και στην Ελλάδα.
Θέλετε να βιώσετε εμπειρίες σακιδιοφόρων? Θέλετε να ξυπνάτε σε πάτους με βρώμικα σεντόνια και να κολλήσετε ψείρες και ψύλλους απο τα στρώματα? Θέλετε να κάνετε μπάνιο με παγωμένο νερό σε κοινά μπάνια με άλλους 24 ανθρώπους? Θέλετε να σας κλέβουν απο τον κοιτώνα τα προσωπικά σας αντικείμενα? Να κυνηγάτε ποντίκια μέσα στα μαύρα μεσάνυχτα? Να μην κλείνετε μάτι τις νύχτες απο το πολύ κρύο ή την
υπερβολική ζέστη? Να φοβάστε μην σας πέσει το ταβάνι και σας πλακώσει?

Αν απαντήσατε ναι σε όλα τα παραπάνω, ελάτε τώρα στα ΙΕΚ μας. Εδώ θα σας παραδωθούν μαθήματα με σύγχρονες μεθόδους, πως να βρίσκεται τους πάτους των πάτων, πως θα παραπλανηθείτε έντεχνα απο τις φωτό των ξενοδοχείων, πως θα ξεχωρίζετε τα κοτέτσια απο τα παλάτια για να μπορείτε να αποφύγετε τα δεύτερα, και πολλά άλλα.

Ακόμα θα παρακολουθήσετε ειδικά σεμινάρια για την ανεύρεση αυτών των παραδείσων, και για το τι πρέπει να ξέρετε για να αποφύγετε τις παγίδες 4στερων και 5στερων ξενοδοχείων και να μην πέσετε στην λούμπα.

Εγγυημένα αποτελέσματα. Σε περίπτωση που δεν έχουν τις προυποθέσεις που εσείς θέλετε και πετύχετε (ατυχώς) κάποιο καλό ξενοδοχείο χωρίς ούτε ένα πρόβλημα, επιστροφή των χρημάτων σας.

Επιπροσθέτως δίδεται φωτογραφικό υλικό, λίστες των πάτων ανά τον κόσμο για να μην ψάχνετε, αντίγραφα των ξενοδοχείων με τις χειρότερες κριτικές απο ευχαριστημένους πελάτες αλλά και κουπόνια εκπτωτικά αξίας 1 ευρώ για κάθε κράτηση.

Με την εγγραφή σας δώρο ένα ζευγάρι σεντόνια και μια ποντικοπαγίδα. Θα σας χρειαστούν και τα δύο στα χλιδάτα ταξίδια σας

Ολιγάριθμα τμήματα, εξιδικευμένοι καθηγητές, ταχεία εκμάθηση.

ΙΕΚ DIM KYR Αναγνωρισμένο απο το Υπουργείο Τουρισμού της Μπουρκίνα Φάσο, αριθ. αδείας 342624363

ΙΕΚ Dim Kyr, για ταξίδια γεμάτα απο αξέχαστες χλεμποεμπειρίες
(Συνεργαζόμαστε με τα ΚΤΕΛ των περισσοτέρων κρατών για τις ανέμελες μετακινήσεις σας)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.176
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom