Γενικά Αγιο πνευμα 24/05 trip europe

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
γεια σας .
24/05 ειναι του αγιου πνευματος και σκοπευω να κανω ενα ταξιδι εις τας ευρωπας για 4-5 ημερες.
δεν εχω καταληξει ακομη .περιμενω καποια προσφορα απο αεροπορικες.
ενδιαφερεται καποιος για αυτη περιοδο ταξιδακι?
επισης ηθελα να ρωτησω οταν μου απαντουν σε θεμα που εχω ανοιξει η απανταω καπου εγω στα φορουμς δεν μου αποστελεται mail . θα επρεπε?
πρεπει να ενεργοποιησω κατι για να γινεται?

ευχαριστω .καλα σας ταξιδια
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ως προς το 2ο σκελος της ερωτησης σου: οταν ανοιγεις ή απαντας σε ενα και θες να ενημερωνεσαι μεσω μειλ, πριν πατησεις καταχωρηση απαντησης, πας πιο κατω στη σελιδα και πας εκει που λεει προσθετες επιλογες και επιλεγεις το τυπο ειδοποιησης που θες. Αλλος τροπος ειναι πας στη μαυρη μπαρα, που βλεπεις αυτη τη στιγμη, στην κατω μερια της οθονης σου, στη μεση περιπου λεει μονο για μελη, αν πατησεις το 3ο εικονιδιο ( μονο για μελη) θα σου βγαλει τα θεματα που παρακολουθεις.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα ειδα τον επομενο σου προορισμο.
Μαλλον εχεις διαλεξει ηδη
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Κοίταξε, το τριήμερο του αγιου πνεύματος λιγάκι χλωμό να βρείς προσφορές αεροπορικών εταιριών.Έπρεπε να το σκεφτείς λίγο πιο νωρίς. Τώρα ότι σου κάτσει, άρπαξε το χωρίς δεύτερη σκέψη αλλιώς να ξέρεις ότι οι τιμές των εισητηρίων θα είναι αρκετά τσουχτερές. Σε αυτή την περίπτωση είναι μόνόδρομος το πρακτορείο. Μακάρι να είσαι τυχερός και να βρεις καμία ευκαιρία.
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σας.
οχι δεν εχω κανονισει επομενο ταξιδι ακομη,θα παω καπου σιγουρα .
αν υπαρχει καποιος που θελει να ταξιδεψει εκεινη την περιοδο ας με ειδοποιησει .
ευχαριστω ταμαλα!!!!!! :cool:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μερικες προτασεις απο μενα .Διαγραφεις εκει που εχεις ηδη παει.
Λονδινο
Ρωμη
Βαρκελωνη
Κωνσταντινουπολη
Πραγα
Θα προσέθετα και μιά Βουδαπέστη στις μέρες αυτές, αν και δεν έχω πάει, νομίζω είναι αρκετές.

Δυστυχώς Tzelaledin είμαι μακρυά, αλλιώς πάντα είμαι διαθέσιμος για ένα ταξιδάκι!!! :D
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
που εισαι να σου πω την γνωμη μου αν ειναι μακρια!! :clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
που εισαι να σου πω την γνωμη μου αν ειναι μακρια!! :clap:
Άστα, πιο κοντά είναι να πάει κανείς Ευρώπη παρά το Κάρπαθος-Αθήνα. Καλά, ο χρόνος δεν είναι τίποτα 40 λεπτά κάνει το αεροπλάνο, τα 150 ευρώ πήγαινε-έλα είναι το θέμα! Και έχει σήμερα τζόκερ τζακ ποτ, μόνο αυτό θα με σώσει! :haha:
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
ωχ πικρα ειναι τα 150 απο καρπαθο.
μενεις μονιμα εκει η λογω δουλειας?
ειχα ενα φιλο σε σχολειο που δουλευε εκει περα.ο ολυμπος ειναι ομορφοσ που λενε?
παντως αν εισαι γενικα για ταξιδι εξωτερικο εδω ειμαστε .
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
ωχ πικρα ειναι τα 150 απο καρπαθο.
μενεις μονιμα εκει η λογω δουλειας?
ειχα ενα φιλο σε σχολειο που δουλευε εκει περα.ο ολυμπος ειναι ομορφοσ που λενε?
παντως αν εισαι γενικα για ταξιδι εξωτερικο εδω ειμαστε .
Aλλάξαμε θέμα! :rolleyes: Έχω ένα θέμα ''Κάρπαθος'' στα νησιά Αιγαίου, οπότε λεπτομέρειες μπορείς να βρείς εκεί. Καθηγητής Μουσικής είμαι, μπορεί να ξέρω τον γνωστό σου αν ήταν εδώ τα τελευταία 3 χρόνια που είμαι στην εκπαίδευση. Η Όλυμπος είναι μοναδική (απο εκεί είμαι άλλωστε-μένω στη χώρα όμως). Φυσικά είμαι για ταξίδι, τι κάνω εδώ, μπρίκια κολλάω; χαχαχαχα
Μόλις ανακτήσω τα οικονομικά μου όμως...:(
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
ειδοποιησε με οταν εσω ετοιμος!
ο φιλος μου γιωργος δεσποτοπουλος λεγεται
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom