Αδιάβαστα μηνύματα

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Θά υπάρξει ή δυνατότητα νά φαίνονται όλα τά Αδιάβαστα Μηνύματα καί όχι μόνον 4 σελίδες?

Τώρα πρέπει νά διαβάσεις μηνύματα(θέματα) γιά νά σβησθούν καί νά ανανεωθούν μέ νέα αδιάβαστα.Είναι λίγο κουραστικό.΄Αν υπήρχε ή δυνατότητα νά φαίνονται όλα τότε θά μπορούσε κανείς νά διαβάσει όσα τόν ενδιαφέρουν καί νά σβήσει όλα τά υπόλοιπα.

Πιθανόν νά είναι θέμα επιβάρυνσης τού server αλλά ή διαδικασία τώρα είναι χρονοβόρα καί μη λειτουργική.

Κατά τά άλλα δέν νομίζω νά υπάρχουν μεγάλα προβλήματα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μετέφερα το μήνυμά σου σε νέο θέμα, αφού το είχες βάλει στο θέμα που άνοιξε ο Γιώργος.

Η απάντηση στο θέμα αυτό έχει δοθεί στο παρελθόν, και δεν έχει να κάνει με σελίδες, αλλά με αποτελέσματα αναζήτησης που έχουν όριο τα 100 θέματα. Αυτό έχει να κάνει όπως σωστά υπέθεσες με την επιβάρυνση του server και δύσκολα θα αλλάξει στο μέλλον. Πιστεύω ότι να σου εμφανίζει τα 100 τελευταία θέματα είναι αρκετό.
 

neikos

Member
Μηνύματα
35
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδία
η σκεψη του να φαινεται απο αλλο μερος τα "νεα" θεματα που ανοιγονται και απο αλλο αυτα που εχουμε συμμετασχει και εχουν ποσταρει μετα απο μας, δεν φαινεται καλη??
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μετέφερα το μήνυμά σου σε νέο θέμα, αφού το είχες βάλει στο θέμα που άνοιξε ο Γιώργος.

Η απάντηση στο θέμα αυτό έχει δοθεί στο παρελθόν, και δεν έχει να κάνει με σελίδες, αλλά με αποτελέσματα αναζήτησης που έχουν όριο τα 100 θέματα. Αυτό έχει να κάνει όπως σωστά υπέθεσες με την επιβάρυνση του server και δύσκολα θα αλλάξει στο μέλλον. Πιστεύω ότι να σου εμφανίζει τα 100 τελευταία θέματα είναι αρκετό.
Συγνώμη,νόμιζα οτι όλες οί προτάσεις θά είναι σέ ένα θέμα.΄Ασε πού εκεί μπλέξαμε καί μέ τόν madman:p:p

Αφού δέν γίνεται,θά τό συνηθίσουμε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
η σκεψη του να φαινεται απο αλλο μερος τα "νεα" θεματα που ανοιγονται και απο αλλο αυτα που εχουμε συμμετασχει και εχουν ποσταρει μετα απο μας, δεν φαινεται καλη??
Αυτό το δεύτερο που ζητάς υπάρχει ήδη, και είναι στον πίνακα ελέγχου σου. Πας στο μενού ΧΡΗΣΤΕΣ > Θέματα που παρακολουθείτε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Με αφορμή το θέμα της διαγραφής μηνυμάτων.... Def δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά μήπως θα μπορούσαμε να έχουμε, τουλάχιστον, τη δυνατότητα πολλαπλής διαγραφής αδιάβαστων μηνυμάτων?
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Με αφορμή το θέμα της διαγραφής μηνυμάτων.... Def δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά μήπως θα μπορούσαμε να έχουμε, τουλάχιστον, τη δυνατότητα πολλαπλής διαγραφής αδιάβαστων μηνυμάτων?
Νομίζω ότι αυτό λείπει... θα ήταν ωραία να μπορούσες να "διαγράψεις" αυτά τα νέα που έτσι κι αλλιώς δε θέλεις να διαβάσεις και να παραμένουν τα υπόλοιπα στα "αδιάβαστα". Αυτό φαντάζομαι ότι εννοεί η vario
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Νομίζω ότι αυτό λείπει... θα ήταν ωραία να μπορούσες να "διαγράψεις" αυτά τα νέα που έτσι κι αλλιώς δε θέλεις να διαβάσεις και να παραμένουν τα υπόλοιπα στα "αδιάβαστα". Αυτό φαντάζομαι ότι εννοεί η vario
Α γεια σου!!! ;)
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Χαίρομαι που το ανέφερες, το έχω σκεφτεί πολλές φορές αλλά δεν το 'χα πει
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Αυτό θά τό ήθελα καί εγώ.Νά μπορείς νά διαγράψεις τά μηνύματα πού δέν ενδιαφέρουν χωρίς νά αναγκάζεσαι νά τά "ανοίγεις"/διαβάσεις.Μόνον από τόν τίτλο τού θέματος νά μπορείς νά τό διαγράψεις σάν διαβασμένο.Διαγράφοντας αυτά πού δέν ενδιαφέρουν τά 100 θέματα θά ανανεώνονται πιό εύκολα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βρε παιδιά αυτά που γράφω τα κοιτάει κανείς; έχετε χρησιμοποιήσει το εργαλείο με τα "θέματα που παρακολουθείτε" ;
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Επίσης μπορείτε να κάνετε το εξής.
Μπείτε σε ένα οποιοδήποτε υποφόρουμ, πχ το Social Forum.
Εκεί αφού διαβάσετε τα θέματα που σας ενδιαφέρουν μπορείτε να πατήσετε πάνω δεξιά
Εργαλεία Forums->Σημείωσε το forum σαν διαβασμένο
Οπότε τα θέματα που δε σας ενδιαφέρουν περνούν στα διαβασμένα και δε θα σας βγαίνουν πια στη λίστα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom