Αδιάβαστα μηνύματα

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλιστα κατάλαβα, είσαι σαφής. Το τσεκάρω και επανέρχομαι. :)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εμένα μου συνέβη αυτό! Μάλιστα από ένα σημείο και μετά εμφάνιζε μόνο κάτι λιγότερο από 1,5 σελίδα κι αφού τα εξάντλησα όλα, συνέχισε να μου δείχνει κάπου 75 αδιάβαστα μηνύματα.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Κι εμένα μου συνέβη αυτό! Μάλιστα από ένα σημείο και μετά εμφάνιζε μόνο κάτι λιγότερο από 1,5 σελίδα κι αφού τα εξάντλησα όλα, συνέχισε να μου δείχνει κάπου 75 αδιάβαστα μηνύματα.
Εμένα αυτή τη στιγμή μου βγάζει μόνο 5 αδιάβαστα θέματα... το τελευταίο αδιάβαστο μνμ είναι με ημερομηνία 19/2 και το προτελευταίο 22/2. Αν όμως γράψει κάποιος καινούριο μνμ, τότε εξαφανίζεται το 19/2, αν γραφτεί και δεύτερο καινούριο εξαφανίζεται και το 22/2 και μένουν μόνο τα καινούρια. Αν ανοίξω όμως τα καινούρια, ξαναεμφανίζονται τα παλιά :roll:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Και βγάζεις άκρη; :roll::shock::haha:
Ναι, αμέ... :rolleyes: :( Προηγουμένως τα άνοιξα όλα, αλλά στο πάνω μέρος εξακολουθεί να λέει ότι έχω περίπου 120 μνμ αδιάβαστα... Όταν πατάω το κουμπάκι "αδιάβαστα μηνύματα" όμως, εμφανίζεται ένα μνμ που λέει ότι δεν υπάρχουν αδιάβαστα μνμ. Άντε να βγάλω άκρη τώρα... Δε χάνω τις ελπίδες μου όμως, έχω εμπιστοσύνη στον Def... δεν μπορεί, κάτι θα κάνει και για μένα που έχω μείνει κυριακάτικα χωρίς αδιάβαστα μηνύματα :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σήμερα μου εμφανίζει 2 σελίδες και κάτι με 52 αδιάβαστα θέματα. Το τελευταίο δημοσιεύτηκε χθες, οπότε δεν έχει περάσει μήνας και ούτε πάτησα το κουμπί σημείωσε τα φόρουμ ως διαβασμένα.
Κάποια δολοιφθορά συμβαίνει. Έλπιζουμε def να τα καταφέρεις γρήγορα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμ κάποιο bug θάναι, το κοιτάω παιδιά, θενκς.
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Μήπως εναλλακτικά,για πιο εύκολη διαχείριση αδιάβαστων μηνυμάτων,να προστεθεί επιλογή "σημείωσε το θέμα ως διαβασμένο" στο tab "εργαλεία θεμάτων";Έτσι ένα μη ενδιαφέρον θέμα με 5,6,7 αδιάβαστες σελίδες θα έφευγε πιο γρήγορα από την λίστα των 100 αδιάβαστων.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
και κάτι ακόμα: μπας και άλλαξε κάτι στα αδιάβαστα μηνύματα; μήπως δεν υπολογίζονται τα μηνύματα του social πλέον στο άθροισμα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήπως εναλλακτικά,για πιο εύκολη διαχείριση αδιάβαστων μηνυμάτων,να προστεθεί επιλογή "σημείωσε το θέμα ως διαβασμένο" στο tab "εργαλεία θεμάτων";Έτσι ένα μη ενδιαφέρον θέμα με 5,6,7 αδιάβαστες σελίδες θα έφευγε πιο γρήγορα από την λίστα των 100 αδιάβαστων.
Μιλάς για όταν είσαι μέσα στο θέμα και το διαβάζεις ή όταν είσαι μέσα σε μια ενότητα πχ Ευρώπη και βλέπεις τη λίστα με τα θέματα;

και κάτι ακόμα: μπας και άλλαξε κάτι στα αδιάβαστα μηνύματα; μήπως δεν υπολογίζονται τα μηνύματα του social πλέον στο άθροισμα;
Όχι δεν έχει αλλάξει τίποτα.
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Μιλάς για όταν είσαι μέσα στο θέμα και το διαβάζεις ή όταν είσαι μέσα σε μια ενότητα πχ Ευρώπη και βλέπεις τη λίστα με τα θέματα;
Όταν είμαι μέσα στο θέμα.Για να το ξεσκαρτάρω πιο εύκολα αν δω ότι δεν με ενδιαφέρει
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμμμμ, ενδιαφέρον αυτό, άσε που νόμιζα ότι το είχαμε. Οκ σωστός, κάτσε να δω πόσο εύκολο είναι να το φτιάξουμε. Thanks!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.022
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom