Γερμανία Αεροδρομιο Μοναχου

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ξερει καποιος αν στο αεροδρομιο του Μοναχου υπαρχει χωρος φυλαξης αποσκευων; Αν ναι σε ποιο terminal; Εχω ηδη κοιταξει στη σελιδα του αεροδρομιου αλλα δεν εχω βρει κατι,εκτος αν μου διεφυγε. Ευχαριστω


Υ.Γ. Αν εχει ξαναγινει η ερωτηση συγνωμη,αλλα δεν εχω την πολυτελεια του χρονου αυτη τη στιγμη να κοιταξω ολη την θεματολογια.
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Ξερει καποιος αν στο αεροδρομιο του Μοναχου υπαρχει χωρος φυλαξης αποσκευων; Αν ναι σε ποιο terminal; Εχω ηδη κοιταξει στη σελιδα του αεροδρομιου αλλα δεν εχω βρει κατι,εκτος αν μου διεφυγε. Ευχαριστω

Υ.Γ. Αν εχει ξαναγινει η ερωτηση συγνωμη,αλλα δεν εχω την πολυτελεια του χρονου αυτη τη στιγμη να κοιταξω ολη την θεματολογια.
Το google είναι φίλος σου :haha:
Munich Airport - Left luggage
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
δεν ξερω για το αεροδρομιο αλλα αν παρεις το τραινο για να πας στο κεντρο του μοναχου,στο κεντρικ οσταθμο εχει χωρο αποσκευων (ντουλαπακια με κλειδι)και περυσι το καλοκαιρι ειχε 5 ευρο για οση ωρα θες.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Το Left Baggage,μιλωντας παντα για το terminal 2, βρισκεται κοντα στην εξοδο πηγαινοντας για τα λεωφορεια και τα ταξι,οι τιμες ειναι αυτες που εμφανιζονται στη σελιδα του αεροδρομιου. Tωρα αν καποιος εχει ενα στοποβερ και δε θελει να παει στο Μοναχο γιατι πεφτει λιγο μακρυα,σχετικο βεβαια οταν ειναι 38 λεπτα με το S-Bahn,στα 20 λεπτα με το λεωφορειο πας στο Freising,βεβαια τα 10 απο τα 20 λεπτα της διαδρομης τα κανεις μεσα στο αεροδρομιο. Αν αξιζει; Αυτο εξαρταται απο τα γουστα του καθενος. Προσωπικα εχοντας τρελα με τη Γερμανια,μου αρεσε η 1 1/2 ωρα που περασα εκει. Μια ιδεα για καποιον που εχει ενα στοποβερ των 5 ωρων στο αεροδρομιο του Μοναχου και δε ξερει τι κανει,γιατι οχι μια Weissbier στη Marienplatz στο Freising;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.418
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom