Γερμανία Αεροπορικά για Δρέσδη

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Καλημέρα !!! Την Παρασκευή είδα στην Lufthansa εισιτήρια για Αθήνα-Δρέσδη (26/4-7/5) και για 2 άτομα είχαν ? 430....Ξανακοιτάω σήμερα και έχουν πάει ? 499....Γιατί τόση διαφορά μέσα σε 4 μέρες ??? Ξέρει κάποιος αν υπάρχει περίπτωση να ξαναβγάλει χαμηλότερες τιμές ή να τα κλείσω άμεσα γιατί παίζει να ανέβουν κι'άλλο??
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Πανάκριβα και στις 2 περιπτώσεις...Ούτε να το σκέφτεσαι! Easyjet για Βερολίνο με το 1/4 του ποσού περίπου, διαμονή 2-3 μέρες εκεί αφού βλέπω οτι υπάρχει ευχέρεια χρόνου και μετά πήγαινε Δρέσδη ή όπου αλλού θες.
 

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Δρέσδη θα πάμε επειδή εκεί είναι φίλοι μας και θα μας φιλοξενήσουν...Για αυτό κοιτάω απευθείας για Δρέσδη... :D
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Δρέσδη απευθείας δεν υπάρχει.Επίσης πού βρήκες τις τιμές αυτές;Το airtickets τώρα το έχει 296,60 ευρώ.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τα μηνύματα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα...
 

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Απευθείας εννοώ με ανταπόκριση με την ίδια εταιρεία (λάθος διατύπωση.... :) )
Τις τιμές τις βρήκα στο site της Lufthansa...Μόλις μπήκα στο airitckets & δεν είδα πουθενά αυτές τις τιμές...

Αποτελέσματα Αναζήτησης - airtickets.gr

Μάλλον κάτι ψάχνω λάθος, ε??

:(
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εσύ καλά το ψάχνεις, αλλά είναι πολύ υψηλό ποσό! 384/άτομο για Δρέσδη; Δείτε το ενδεχόμενο που λέει ο elefinor, πετάξτε με low cost (ή regular αν βρίσκετε καλή τιμή) για Βερολίνο και από εκεί κοίτα τιμές για τρένο.
 

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Τα ποσά που έχει η lufthansa είναι για 2 άτομα...Όχι για ένα... Έχω αρχίσει βέβαια να κοιτάω και τα τρένα κλπ να δω τι παίζει...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Το είδα αυτό αλλά έχουμε θεματάκι με την ώρα επιστροφής από Βερολίνο...Θα τα ψάξω κι άλλο γιατί θα έχει πλάκα με το τρένο...Βλέπεις και τοπία... :)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Το είδα αυτό αλλά έχουμε θεματάκι με την ώρα επιστροφής από Βερολίνο...Θα τα ψάξω κι άλλο γιατί θα έχει πλάκα με το τρένο...Βλέπεις και τοπία... :)
Κανένα τοπίο δεν θα δεις από το Βερολίνο ως τη Δρέσδη, κάτι εγκατελειμένες αποθήκες των ανατολικογερμανών που και που μόνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.175
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom