ΗΠΑ Αεροπορικά για ΗΠΑ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Για δοκίμασε να ψάξεις από Λονδίνο εισητήρια, και αν βρεις φτηνά, απλά κλείνεις μια πτήση αθήνα-λονδίνο.

Επίσης δοκίμασε www.skyscanner.net που έιναι το ίδιο εργαλείο με αυτό που έχουμε στο σάιτ, απλά μπροείς να βάλεις και πτήσεις με ανταπόκριση, μπας και σε βολέψει.
 

filippos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΔΗΛΑΔH ME ΠΕΡΙΠΟΥ 600 ΕΥΡΩ ΠΑΜΕ ΑΜΕΡΙΚΗ...ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΟΝΗΜΑ ΕΚΕΙ ,ΕΧΩ ΣΥΓΚΕΝΕΙΣ!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΩΣ Κ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κατ'αρχήν πέσμας την ηλικία σου, κατά δεύτερον μη γράφεις κεφαλαία, και κατά τρίτον υπάρχουν σχετικά θέματα που έχουν πληροφορίες σχετικά, διάβασε αυτά πρώτα, και αν έχεις συγκεκριμένες ερωτήσεις εδώ είμαστε.

http://www.travelstories.gr/%E2%FC%...5538-%E6%F9%DE-%F3%F4%E7%ED-%E7%F0%E1%3B.html

http://www.travelstories.gr/%E2%FC%...ED%DE-%F3%F4%E7%ED-%E1%EC%E5%F1%E9%EA%DE.html
 

alexanaparos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Defcalion μιας και εισαι ενημερωμενος για ταξιδια στην Αμερικη θα με βοηθησεις να δω αν εμαι ετοιμη για το ταξιδι μου στις 4 Απριλιου για Σικαγο?Λοιπον καταρχην να σου πω οτι ταξιδευω με ΕΣΤΑ.Αυτο το οποιο θελω να μαθω ειναι αν θα χρειαστω κατι αλλο απο τα παρακατω που θα σου γραψω για να ταξιδεψω...

1.Διαβατηριο.
2.Προγραμμα εισητηριων(εκτυπωμενο).
3.Εγγεκριμενη εξουσιοδωτηση ΕΣΤΑ(εκτυπωμενη)και
4.Βαλιτσες.

Χρειαζεται να συμπληρωσω καποιο αλλο εγγραφο ή να παω απο την πρεσβεια?Ειμαι καλλημενη με αυτα?

Υ.Γ:Το τσεκαρω τωρα που εχω ακομα χρονο μη τυχον τρεχω τελευταια στιγμη...
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
alexanaparos said:
Ουπς εγραψα λαθος το ονομα σου...:roll:Σορυ!Defkalion...
Δεν θέλεις κάτι άλλο μια χαρά είσαι με αυτά!!είσαι όμως πολύ αγχωμένη λάθος που έκανα κ εγώ όλα καλά θα πάνε!!μέτρας αντίστροφα πλέον κ δεν υπάρχει κάτι καλύτερο!!
 

alexanaparos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Α ωραια!!!Οχι δεν ειμαι αγχωμενη απλως επειδη ειναι η πρωτη φορα,προσπαθω να δω αν τα εχω καλυψει ολα γιατι δεν εχω ξαναπερασει παρομοια διαδικασια και δεν ξερω...Ηθελα να σιγουρευτω αν ειναι ολα καλα και δεν μου λειπει κατι γιατι αντε να το βρεις τελευταια στιγμη...Ειμαι πεπισμενη οτι ολα θα πανε καλα ...Δεν υπαρχει λογος για το αντιθετο...Εκτος παλι αν πεσει το αεροπλανο,χεχεχεεεεεε :haha: που και παλι δεν με αγχωνει ιδιαιτερα...
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Το διαβατήριο σου ελπίζω να είναι το καινούργιο με το τσιπάκι ε;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.192
Μέλη
38.990
Νεότερο μέλος
chris.s

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom