Ισπανία Αεροπορικά για 2 άτομα ισπανία A/R με Aegean με 322 είναι πολλά;

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Είμαι ένα βήμα πριν τα πάρω (τα εισιτήρια ή στο κρανίο). Βασικά σκέφτομαι να πάω Μαδρίτη να νοικιάσω αυτοκίνητο (θα το σκεφτώ αν θα πάω βόρεια και θα γυρίσω Βαρκελώνη ή θα πάω ανατολικά και θα ανηφορίσω για Βαρκελώνη:shock::shock::shock:)
Λοιπόν τα εισιτήρια βγαίνουν 322 ? για 2 άτομα. Να τα κλείσω ή να περιμένω την Δευτέρα Παρουσία να βγάλει την προσφορά;
Άλλο κρίσιμο ερώτημα είναι το αυτοκίνητο. θα υπάρξει πρόβλημα να το παραλάβω από Μαδρίτη και να το επιστρέψω στην Βαρκελώνη;
Ένας άλλος προβληματισμός μου (πέρα από τους πάγους στους πόλους που λειώνουν) είναι ότι από airtickets.gr και pamediakopes.gr τα ίδια εισιτήρια βγαίνουν φθηνότερα σε σχέση με το site της Aegean
Τα φώτα σας παρακαλώ.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Δεν μας είπες πότε θες να πας...
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ λέω αν είσαι σίγουρος για τις ημερομηνίες να τα κλείσεις από τώρα! Για Απρίλιο που ψάχνω, μετά το Πάσχα, τα φθηνότερα είναι 401 ευρώ (2 άτομα).
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
συμφωνω, γιατι αυγουστο ψιλοχλωμο το βλεπω για προσφορες, ασε που οσο περναει ο καιρος οι τιμες θα ανεβαινουν , αν ειναι και semi flexible κλειστα να ξενοιασεις
οι περισσοτερες "επωνυμες" εταιρειες rent a car απο οσο θυμαμαι δεν εχουν επιλεον χρεωση για παραδοση σε διαφορετικη πολη
τωρα οσον αφορα στις φτηνοτερες τιμες μεσω αλλων site, προφανως χρεωνουν μικροτερη προμηθεια απο την ιδια την aegean, επισης παιζει ρολο και το συστημα κρατησεων που χρησιμοποιει καθε site
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
η aegean κανει ανα τακτα χρονικα διαστηματα προσφορες εξωτερικου.εβλεπα τα περσυνα μειλ μου και για το καλοκαιρι τις προσφορες τις ξεκινησε μαιο,μετα παλι αρχες ιουνιου,ξανα τελη ιουνιου,ιουλιο κλπ. μπορεις να πας βαρκελωνη απο 60 ευρω πηγαινε ελα...θελει υπομονη
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
σπαζοκεφαλιά οι καρατήσεις αεροπορικών.
όσων αφορά διαδρομές να ανέβω προς βόρεια Ισπανία και να κατέβω Βαρκελώνη ή να κινηθώ ανατολικά από Βαλένσια προς Βαρκελώνη.
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Εγω πιστευω ειναι καλη η τιμη για δυο ατομα. Μπορεις επισης να τα παρεις ξεχωριστα, να πας Μαδριτη και να γυρισεις απο Βαρκελωνη βρισκοντας τις πιο καλες τιμες. Για αυτοκινητο κοιτα και στο pepecar, εχει πολυ καλες τιμες. Τωρα για το προς τα που να πας... εξαρταται, ειναι πρωτο ταξιδι στην Ισπανια; Τι προτιματε γενικα; Σκεψου οτι τον Αυγουστο θα κανει πολυ ζεστη και ολος ο κοσμος θα λειπει διακοπες, ειδικα προς τις ακτες Valencia Barcelona.
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Αλήθεια γνωρίζει κανείς καμία εταιρεία ενοικιάσεως που να πληρώνεις έστω με την παραλαβή του αυτοκινήτου και όχι με την κράτηση
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
δεν παει στον κόρακα τελικά τα εκλεισα με 340 ? άφιξη Μαδρίτη ενοικίαση αυτοκινήτου και αναχώρηση από Βαρκελώνη με παράδοση αυτοκινήτου στην Βαρκελώνη. :roll::roll::roll:
ταξίδι υπερπαραγωγή.
Γι αυτό ανοίγω νεό θέμα όσοι πιστοί βοηθήστε. στην υγειά σας θα τα ποιό. http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...F4%E1-%F3%E1%F2-%F0%E1%F1%E1%EA%E1%EB%FE.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom