Ντουμπάι Αεροπορικά εισιτήρια για Άμπου Ντάμπι και μεταφορά στο Ντουμπάι.

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μπορείτε με 80-90 ευρώ να κλεισετε ενα μινι βαν να σας παει στο ντουμπαι.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Πάντως για 166 ευρώ πήγαινε έλα που βρήκα για Ντουμπάι αρχές Νοεμβρίου με wizz, προφανώς και συμφέρει.. οι etihad κλπ έχουν 5πλασια τιμή (καμία σχέση βέβαια) ..
 
Μηνύματα
416
Likes
1.366
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Πάντως για 166 ευρώ πήγαινε έλα που βρήκα για Ντουμπάι αρχές Νοεμβρίου με wizz, προφανώς και συμφέρει.. οι etihad κλπ έχουν 5πλασια τιμή (καμία σχέση βέβαια) ..
Εγω το βρηκα με 120 ευρω πηγαινε ελα.αρχες οκτωβρη ,δεν το χα προτεραιοτητα ποτε αλλα με τετοια τιμη θα παω μια βολτα
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα!! Θέλω τις γνώμες σας.. θα παμε 7 βραδιές (11/11 με 18/11) Αμπού Ντάμπι και Ντουμπάι.. θα φτάσουμε 1 το βράδυ στο Άμπου Ντάμπι, και θα επιστρέψουμε από Αμπού Ντάμπι στις 2 το μεσημέρι..που θα μου προτείνατε να μεινω την πρώτη και την τελευταία μέρα?? Εγώ σκέφτομαι να φύγουμε για Ντουμπάι όταν φτάσουμε, και στις 17/11 πρωί να είμαστε Αμπού Ντάμπι για σχεδόν μιάμιση ημέρα..
 

zade

Member
Μηνύματα
160
Likes
695
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Περίπου ίδιες ημερομηνίες θα είμαι κι εγώ. Κι εγώ κάπως έτσι σκέφτομαι να κάνω την πρώτη διαμονή και ίσως και την τελευταία ,αλλά για τόσες μέρες ενδιάμεσα να μείνουμε εκεί δεν το βλέπω. Υπάρχουν πολύ καλές πτήσεις για Ομαν, Κουβέιτ και Μπαχρέϊν.
 

Efi.k

Member
Μηνύματα
14
Likes
35
Καλησπέρα!! Θέλω τις γνώμες σας.. θα παμε 7 βραδιές (11/11 με 18/11) Αμπού Ντάμπι και Ντουμπάι.. θα φτάσουμε 1 το βράδυ στο Άμπου Ντάμπι, και θα επιστρέψουμε από Αμπού Ντάμπι στις 2 το μεσημέρι..που θα μου προτείνατε να μεινω την πρώτη και την τελευταία μέρα?? Εγώ σκέφτομαι να φύγουμε για Ντουμπάι όταν φτάσουμε, και στις 17/11 πρωί να είμαστε Αμπού Ντάμπι για σχεδόν μιάμιση ημέρα..
Τελικά πως μεταφέρθηκατε από Άμπου Ντάμπι προς Ντουμπάι ;

Και Ντουμπάι σε ποια περιοχή μείνατε ;
 
Last edited by a moderator:

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Και Ντουμπάι σε ποια περιοχή μείνατε ;
Τελικά την πρώτη βραδιά μείναμε Ντουμπάι. Όλες τις βραδιές μείναμε στο Αtana hotel και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.. Από Αμπού Ντάμπι προς Ντουμπάι πήγαμε με λεωφορείο (κλείσαμε εισιτήρια από πριν μέσω της εφαρμογής της wizzair, αλλά είχε και γκισέ στο αεροδρόμιο) με 8 ευρώ .. από Ντουμπάι Αμπού Ντάμπι πήγαμε με ταξί ( 5 άτομα ειμασταν βγήκε 75 ευρώ η κούρσα συνολικά)
 

Efi.k

Member
Μηνύματα
14
Likes
35
Τελικά την πρώτη βραδιά μείναμε Ντουμπάι. Όλες τις βραδιές μείναμε στο Αtana hotel και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.. Από Αμπού Ντάμπι προς Ντουμπάι πήγαμε με λεωφορείο (κλείσαμε εισιτήρια από πριν μέσω της εφαρμογής της wizzair, αλλά είχε και γκισέ στο αεροδρόμιο) με 8 ευρώ .. από Ντουμπάι Αμπού Ντάμπι πήγαμε με ταξί ( 5 άτομα ειμασταν βγήκε 75 ευρώ η κούρσα συνολικά)
Ευχαριστώ πολύ ! Έχεις να προτείνεις κάτι για μετακινήσεις εντός του Ντουμπάι; εφαρμογή για ταξί μετρό λεωφορείο;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Ευχαριστώ πολύ ! Έχεις να προτείνεις κάτι για μετακινήσεις εντός του Ντουμπάι; εφαρμογή για ταξί μετρό λεωφορείο;
Για μετακινήσεις αν είστε >3 τότε το ταξί είναι σίγουρη λύση και επιλογή!! Είναι οικονομικά και βρίσκεις παντού... Εφαρμογή για ταξί χρησιμοποιούσα ( όταν δεν βρίσκαμε,στο ξενοδοχείο είχε πάντα απέξω) την careem . Για λεωφορεία μέτρο δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποια εφαρμογή, έχει σχετικά συχνά δρομολόγια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom