Αστυπάλαια Αεροπορικα Αστυπαλαια

Ritaki8

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Καλησπερα σας! Ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να βγουν αεροπορικα για Αστυπαλαια με χαμηλοτερη τιμη απο τα 500+ για 3 ατομα για Αυγουστο?? Η να τα κλεισω?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.918
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπερα σας! Ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να βγουν αεροπορικα για Αστυπαλαια με χαμηλοτερη τιμη απο τα 500+ για 3 ατομα για Αυγουστο?? Η να τα κλεισω?
Καλημέρα. Χωρίς κανένας να μπορεί να σου πει τι θα κάνεις και τι όχι, το γεγονός είναι ότι τα αεροπορικά για την Αστυπάλαια (έως τωρα) δεν έχουν πτωτικές τάσεις, ούτε μπαίνουν στις συνηθισμένες προσφορές των εταιρειών.
Σχεδόν πάντα αποτελούσαν ανασταλτικό παράγοντα για όσους θέλανε να φτάσουν στο νησί με γρήγορο τρόπο...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλησπερα σας! Ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να βγουν αεροπορικα για Αστυπαλαια με χαμηλοτερη τιμη απο τα 500+ για 3 ατομα για Αυγουστο?? Η να τα κλεισω?
Δεν νομίζω να βγάλει προσφορά για τον Αύγουστο.Συνήθως βγάζει προσφορά τον Σεπτέμβριο για Οκτώβριο-Μάρτιο(του επομένου έτους).
 

Raul

Member
Μηνύματα
64
Likes
195
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Πέρσι το καλοκαίρι, για ταξίδι 20-25 Αυγουστου, κλεισμένα 3 εβδομάδες νωρίτερα κόστισαν €199 / άτομο.
 

Ritaki8

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Καταλαβα, θα το δω...εχω μαζεψει καποια ονοματα μαγαζιων για φαγητο..θα ηθελα την γνωμη σας οι εχοντες προσωπικη εμπειρια. Καθως θα μεινουμε 6 βραδια, πρεπει να εχω μεχρι 6 επιλογες, αλλα εχω 9..για βοηθηστε λιγο..! Παραθιν αλος, Αστακουκος, Αστροφαγια, Αλμυρα, Αγονη γραμμη, Αγερι, Ακτη, Γερανι και Μπαρμπαροσα.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
3.395
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
Καταλαβα, θα το δω...εχω μαζεψει καποια ονοματα μαγαζιων για φαγητο..θα ηθελα την γνωμη σας οι εχοντες προσωπικη εμπειρια. Καθως θα μεινουμε 6 βραδια, πρεπει να εχω μεχρι 6 επιλογες, αλλα εχω 9..για βοηθηστε λιγο..! Παραθιν αλος, Αστακουκος, Αστροφαγια, Αλμυρα, Αγονη γραμμη, Αγερι, Ακτη, Γερανι και Μπαρμπαροσα.
Προ δεκαετίας που είχα πάει, στο Αγέρι είχαν φάει πολύ καλά και το είχαμε κάνει φαγο-στέκι μας. Και ο Μπαραμπαρόσσα ήντα επίσης καλός. Βέβαια ξέρω καλά πως αυτά τα πράγματα αλλάζουν σχεδόν από χρονιά σε χρονιά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.512
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom