Αεροπορικα απο που???Click4sky?

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Γνωριζει κανεις αν το site της Click4Sky ειναι οκ? Μεχρι τωρα εκλεινα παντα αεροπορικα απο το airtickets αλλα μου βγαζει κατι ακυρες τιμες κ θελω να το δοκιμασω. Εχει κλεισει κανεις απ' αυτο? thx
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Γνωριζει κανεις αν το site της Click4Sky ειναι οκ? Μεχρι τωρα εκλεινα παντα αεροπορικα απο το airtickets αλλα μου βγαζει κατι ακυρες τιμες κ θελω να το δοκιμασω. Εχει κλεισει κανεις απ' αυτο? thx
ναι , μια χαρα ειναι!πράγα θες να πας?
 

payton

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
...
ειναι οκ δεν εχεις προβλημα ειναι της czech airlines παει μονο πραγα απο ελλαδα εκτος αν θες να πληρωσεις τα διπλα για να πας και αλλου μεσω πραγας
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Ναι για Πραγα θελω γυρω στις 18-19/12 αλλα οπου αλλου κοιταξα ειναι πολυ ακριβα. Γνωριζετε αν οι ημερομηνιες ειναι σταθερες ή βγαινουν και καινουριες οσο περναει ο καιρος? Το ρωταω γιατι πριν απο 2 βδομαδες περιπου απο Θεσσαλονικη ειχε επιστροφη μονο μεχρι 17 ενω τωρα μου βγαζει και αλλες. Αν ισχυει μηπως και περιμενω λιγο... Το μονο αρνητικο ομως ειναι οτι δεν εχει oneway :(
 

payton

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
...
μπορει να προσθετουν και αλλες ημερομηνιες απλα ειναι το θεμα οτι εχουν δεκα εισητηρια το πολυ σε καθε ημερομηνια και παιζει να μην βρεις οταν θελεις αν κλεισεις κανονικα απο το σαιτ της czech airlines η τιμη για τις ιδιες ημερομηνιες θα ειναι σχεδον τριπλασια οποτε μην το πολυ ψαχνεις
 

teo

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
μονακο για φορμουλα
Ταξίδι-Όνειρο
σαφαρι στην αφρικη
Γνωριζει κανεις αν το site της Click4Sky ειναι οκ? Μεχρι τωρα εκλεινα παντα αεροπορικα απο το airtickets αλλα μου βγαζει κατι ακυρες τιμες κ θελω να το δοκιμασω. Εχει κλεισει κανεις απ' αυτο? thx
Πεταξα εγω 23-10 για πραγα ηταν ολα ενταξη, απλα πρεπει να κανεις τσεκ ιν απο ιντερνετ αλλιως εχει μια χρεωση περιπου 10 ευρω, και αυτο μας το ειπαν στην επιστροφη στην πραγα και οχι στην αθηνα. κατα τα αλλα ολα μια χαρα
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Μια χαρά είναι κι εγώ έχω πετάξει, απλά είναι χωρίς αλλαγές/επιστροφές οπότε κλείσε μόνο αν είσαι σίγουρος για ημερομηνίες
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.139
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom