Αερο/ενοικιαση αυτ ή Πλοιο/ΙΧ

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ονειρεμένο Ταξίδι
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
γιατί εγώ βρίσκω εισητήρια γύρω στα 150 ευρώ? 15-29/05 από το pamediakopes.gr μου το βγάζει 165 ευρώ και μάλιστα στην επιστροφή πετάς με air china και widebody αεροσκάφος! αν είσαι ευελικτος στις ημερομηνίες υπάρχουν και με 160 :clap::clap: πέρα από την πλάκα όμως πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς για να κλείσεις εισητήρια αλλά 165 ευρώ δεν είναι καθόλου άσχημη τιμή!:D
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ονειρεμένο Ταξίδι
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Α, απο SKG το φθηνότερο που βρίσκω τώρα στις ιδιες ημερομηνιες ειναι στα 205 μέσω ρώμης με alitalia
 

helstar

Member
Μηνύματα
73
Likes
12
εεεεεεε....ξεχασα να πω κατι βασικο.....οι τιμες που βρισκω ειναι για δυο ατομα........:)

Φυσικα ειναι νωρις για να κλεισω, αλλα κανω ερευνα αγορας και μαλλον κλινω προς το πλοιο.Πολλες ημερες σημαινει πολλα λεφτα για ενοικιαση αυτοκινητου.ευχαριστω παντως alex23
 

helstar

Member
Μηνύματα
73
Likes
12
μηπως ξερετε καμια σελιδα στην οποια μπορω να δω ποιοι δρομοι ειναι κλειστοι στις Αλπεις αναλογα με την εποχη?
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο !!!!
αυτο ειναι το θεμα...που τις βρισκεις αυτες τις τιμες....εγω δεν βρηκα κατι αναλογο....Εκτος ξαναλεω απο τις low cost πτησεις γιατι δεν βγαζουν ακομα δρομολογια για τοτε

Το Baden Baden δεν βολευει ιδιαιτερα για το tour. Μοναχο, ισως και Μιλάνο.
Εγω όταν έψαχνα έβρισκα αυτές τις τιμές 2 μηνές περίπου πριν, δηλαδή περίπου από τον Μάρτιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom