Αθήνα - Αλεξανδρούπολη

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Εντάξει αν είναι τόσο τραγικό πείτε μου πως μεταφέρετε και το πάω όπου πρέπει. Μου πρότειναν ένα άλλο τρόπο αλλά δεν ξέρω τι παίζει ακριβός το έχει δοκιμάσει κάνεις? Γιατί είναι πολύ οικονομικό και μου κάνει εντύπωση..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.594
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
ναι υπαρχει αυτο,αλλα δεν ξερω απο Θεσσαλονικη μεχρι αλεξανδρουπολη ποια ειναι η χρεωση . και πολυ σπανια θα βρεις τα 9 ευρω,συνηθως ειναι 19 ... οχι οτι ειναι πολλα βεβαια ..
 

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
εισητηρια

πως γίνεται μια σελίδα πχ viva tarvel να μού δίνει τιμή εισιτηρίου 125 και μια άλλη pame diakopes 92? για ακριβώς ίδιες πτήσεις.?
 

trelospektis

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Nordkapp
Καταρχην φιλε μου εξαρταται τι αυτοκινητο εχεισ και με τι καυσιμο κινειται?! Εγω προσωπικα θα προτειμουσα με το ΙΧ (πετρελαιο) αλλα ειμαι εγω. Ειπες οτι δεν μπορεις να κλεισεις εισιτηρια γιατι μπορει και να χρειαστει να πας την τελευταια στιγμη οποτε το να κλεισεις νωρις μαλλον δεν θα βρεις και πολυ καλες τιμες. Τρενο ναι αλλα πολλες ωρες και οχι ιδιαιτερα βολικα. Οποτε αν δεν εχεις προβλημα πας με το αμαξι ανετος και οποτε θες ξεκινας και φευγεις. Το θεμα ειναι τα εξοδα. Εγω πριν ακριβως μια εβδομαδα πηγα αθηνα απο θεσνικη και πριν ξεκινησω εψαξα στο ιντερνετ να βρω ποσο θα μου βγουν τα διοδια και ολα τα αρθρα ελεγαν 50 ευρω πανε-ελα,ευχαριστη εκπληξη πανε-ελα 38. Κατι ειναι και αυτο. Η αποφαση ειναι δικη σου φυσικα και καλα ταξιδια
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
...Εγω πριν ακριβως μια εβδομαδα πηγα αθηνα απο θεσνικη και πριν ξεκινησω εψαξα στο ιντερνετ να βρω ποσο θα μου βγουν τα διοδια και ολα τα αρθρα ελεγαν 50 ευρω πανε-ελα,ευχαριστη εκπληξη πανε-ελα 38....

Είναι μειωμένα τα διόδια αυτή την περίοδο,σε ορισμένους σταθμούς,λόγω του κλεισίματος του δρόμου της κοιλάδας των Τεμπών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom