Αθήνα - Νέα Υόρκη με 432 Ευρώ

elmyra

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Εγώ έκλεισα με Delta απο Λονδίνο με 189 Ευρώ! Και αλλα 50 μέχρι εκεί με easyjet κομπλέ!
καλησπέρα, είμαι νέα εδώ δεν εχω μάθει τα κατατόπια ακόμα...
οταν λες 189 για πές λεπτομέρειες, τι ήμερομηνίες εννοείς, τελική τιμή? απο heathrow ή Gatwick?? είμαστε αναμεσα σε Νεα Υόρκη και Μεξικό για μήνα του μέλιτος ... σ' ευχαριστώωωω
 

elmyra

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
μπορει να περιμένει στωικά τα 299 των μπλε..
τα 417 του MEX παντως βγαζουν ματια...
καλησπέρα και πάλι...απορία Νο 2 : Τα 417 για Μεξικό για πότε είναι? οντως βγάζουν μάτια!!! από Αθήνα για την Ππόλη του Μεξικο?πες πες πες..ψήνομαι πολυ και για Μεξικό!!!(και για ΝΥ) ασχετο..Μαρτη - Απρίλη μήνα ειναι καλός ο καιρός εκεί?? ευχαριστω
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.423
καλησπέρα και πάλι...απορία Νο 2 : Τα 417 για Μεξικό για πότε είναι? οντως βγάζουν μάτια!!! από Αθήνα για την Ππόλη του Μεξικο?πες πες πες..ψήνομαι πολυ και για Μεξικό!!!(και για ΝΥ) ασχετο..Μαρτη - Απρίλη μήνα ειναι καλός ο καιρός εκεί?? ευχαριστω
Γιατί δε μπαίνεις στο site της Iberia να δεις?

Μια χαρά είναι ο καιρός στο Μεξικό τότε που θες...
 

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
καλησπέρα, είμαι νέα εδώ δεν εχω μάθει τα κατατόπια ακόμα...
οταν λες 189 για πές λεπτομέρειες, τι ήμερομηνίες εννοείς, τελική τιμή? απο heathrow ή Gatwick?? είμαστε αναμεσα σε Νεα Υόρκη και Μεξικό για μήνα του μέλιτος ... σ' ευχαριστώωωω

Για το Σεπτέμβριο απο τώρα βέβαια, Χίθροου, αν κάνεις μια εκτενή αναζήτηση θα βρείς καλές τιμές, κυρίως πτήσεις με ανταπόκριση!
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Εγώ έκλεισα με Delta απο Λονδίνο με 189 Ευρώ! Και αλλα 50 μέχρι εκεί με easyjet κομπλέ!
Για Μαίο (που μ' ενδιαφέρει) δεν παίζει κάτι καλύτερο από Virgin/BA....(μέχρι τώρα). Μιλάμε για το πολύ μια στάση. Αν κάποιος μπορεί και θέλει ν' αλλάξει 5 (π.χ.) αεροπλάνα για να πάει πιθανώς να υπάρχουν και πιο φθηνά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.423
Για Μαίο (που μ' ενδιαφέρει) δεν παίζει κάτι καλύτερο από Virgin/BA....(μέχρι τώρα). Μιλάμε για το πολύ μια στάση. Αν κάποιος μπορεί και θέλει ν' αλλάξει 5 (π.χ.) αεροπλάνα για να πάει πιθανώς να υπάρχουν και πιο φθηνά.
Για Μάιο που σε ενδιαφέρει υπάρχουν τα 432 της Iberia από Αθήνα...προς το παρόν η καλύτερη τιμή.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Για Μάιο που σε ενδιαφέρει υπάρχουν τα 432 της Iberia από Αθήνα...προς το παρόν η καλύτερη τιμή.
απλά αυτή η τιμή δεν υπάρχει για όλες τις μέρες..μάλλον έχουν αρχίσει να τελειώνουν τα εισιτήρια της προσφοράς
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.423
απλά αυτή η τιμή δεν υπάρχει για όλες τις μέρες..μάλλον έχουν αρχίσει να τελειώνουν τα εισιτήρια της προσφοράς
Υπάρχουν για τις περισσότερες όμως...εγώ έκλεισα τελικά μία εβδομάδα αργότερα από τότε που αρχικά σχεδίαζα, δηλ. για 20/5 με 3/6 γιατί τα connections είναι άψογα και γιατί με βολεύει και για την εσωτερική πτήση με American Airlines που έκλεισα...τέλος καλό, όλα καλά....
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μαρκο ποτε τα εκλεισες??και για ποιες ημερομηνιες??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom