Αθήνα – Ορμένιο ... ένα παπί δρόμος ...

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Χείμαρρος, δεν προλαβαίνω να διαβάζω!:)
 

dozas33

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
κορσικη
Ταξίδι-Όνειρο
ανατολικη μεσογειος
Τήν εκτύπωσα καί θά τήν δώσω , μαζί μέ τό χριστουγεννιάτικο δώρο στήν ανηψιά μου. Μπράβο ρέ φίλε , συγχαρητήρια .
.
 

Vrasidas Cub

Member
Μηνύματα
74
Likes
370
Τήν εκτύπωσα καί θά τήν δώσω , μαζί μέ τό χριστουγεννιάτικο δώρο στήν ανηψιά μου. Μπράβο ρέ φίλε , συγχαρητήρια .
.
Σε ευχαριστώ dozas33 !! ... αναρωτιέμαι τι είδους δώρο είναι το ταξιδιωτικό μου. Η ανηψιά σου έχει το μικρόβιο των 2 τροχών ?
 

dozas33

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
κορσικη
Ταξίδι-Όνειρο
ανατολικη μεσογειος
Καλημέρα , όχι δέν έχει καμιά σχέση μέ δίτροχα κλπ . Απλώς θεωρώ ότι ή "ιστορία" σου έχει καί παιδαγωγικό χαρακτήρα .
Επί τη ευκαιρία , άν θέλεις ρίξε κι' εδώ μιά ματιά http://katotokerdos.blogspot.gr/2014/09/blog-post_16.html
 

tolis7

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
χθες στις 1 το βράδυ ξαπλώνοντας για ύπνο λέω ας ρίξω μια ματιά σε διάφορα σαιτ για να βαρύνω και να κοιμηθώ... μπαίνοντας στο travelstories πέφτει το μάτι μου στην ιστορία σου...στην αρχή διαβάζοντας την προετοιμασία στο παπί δεν σου κρύβω οτι σκέφτηκα πάει το ''έκαψε'' ο άνθρωπος...στην πορεία με συνεπήρε τόσο η διαδρομή κι επειδή το 80% της διαδρομής την έχω κάνει ένιωθα σαν να καθόμουν πίσω στην σέλα του παπιού κι έβλεπα κι εγώ σιωπηρά τις εναλλαγές τον τοπίων που μας εξιστορούσες!όταν τελείωσα το διάβασμα η ώρα ήταν 4:10...


ευτυχώς σήμερα δεν δουλεύω...


αυτό που έκανες ήθελε και δύναμη ψυχής!


υ.γ πάω να διαβάσω τις περιπέτειες της Κρήτης!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.810
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom