Αθηνα, ό,τι συμβαινει και μας ενδιαφερει!

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Nα ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο; Έχει πάει κανείς στο κλαμπ Dybbuk Athens κι αν ναι τι ξέρουμε γι αυτό;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Το σχημα ειναι καταπληκτικο και το λεω γιατι τους εχω ακουσει 2-3 φορες, το προγραμμα πολυ ωραιο, δωρεαν ειναι, στο Μουσειο Γουλανδρη για την Ημερα των Μουσειων.
Ειναι ευκαιρια για δωρεαν επισκεψη στην καλυτερη πινακοθηκη της Αθηνας, κατα τη γνωμη μου.
«Άνοιξη» Συναυλία της ορχήστρας εγχόρδων De Profundis με αφορμή την Διεθνή Ημέρα Μουσείων - Ίδρυμα Βασίλη & Ελίζας Γουλανδρή
 
Last edited:

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.225
Δωρεὰν εἴσοδος ὑφίσταται τὶς παρακάτω ἡμερομηνίες:

6 Μαρτίου
18 Απριλίου
18 Μαΐου
ἔσχατον ΣΚ Σεπτεμβρίου
28 Ὀκτωβρίου
πρώτη Κυριακὴ κάθε μηνὸς ἀπὸ 1η Νοὲ ἕως 31η Μαρ.



φυσικά, το δεδομένο αυτό ισχύει για συμπασα την επικράτεια.
Σήμερις εἶναι δωρεὰν ἡ εἴσοδος! Σπεύσατε!

:shark1:
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Σήμερις εἶναι δωρεὰν ἡ εἴσοδος! Σπεύσατε!

:shark1:
Οι ξεναγήσεις και η συναυλία στο Ιδρυμα Γουλανδρή είναι sold out. Αλλά μπορούμε να πάμε και χωρίς κράτηση να δούμε τη μόνιμη έκθεση σήμερα δωρεάν. Αυτό το επιβεβαίωσα και τηλεφωνικώς σήμερα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Οι ξεναγήσεις και η συναυλία στο Ιδρυμα Γουλανδρή είναι sold out. Αλλά μπορούμε να πάμε και χωρίς κράτηση να δούμε τη μόνιμη έκθεση σήμερα δωρεάν. Αυτό το επιβεβαίωσα και τηλεφωνικώς σήμερα.
Εβγαλα εισιτηρια για τη συναυλια τη μερα που το ποσταρα Λογω προεκλογικης συγκεντρωσης η προσβαση ειναι πολυ δυσκολη απο το κεντρο, σιγουρα θα εχει αδειες θεσεις στη συναυλια, ουτε εγω ξερω αν θα φτασω η αν θα ξεκινησω καν.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.225
να δούμε τη μόνιμη έκθεση σήμερα δωρεάν.
ἔχω τὴν ἐντύπωση δὲ πὼς ὁ Γουλανδρῆς μόνον σήμερα εἶναι ἀνοικτὸς (παγκόσμιος ἡμέρα μουσείων γὰρ) ὅπως καὶ τὸ λίαν ἐνδιαφέρον μουσεῖον ἰσλαμικῆς τέχνης (παρὰ τῷ Κεραμεικῷ). Ὅλες τὶς ἄλλες δωρεὰν ἡμέρες, ζητᾷ μπαγιόκον.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Last edited:

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Οι ξεναγήσεις και η συναυλία στο Ιδρυμα Γουλανδρή είναι sold out. Αλλά μπορούμε να πάμε και χωρίς κράτηση να δούμε τη μόνιμη έκθεση σήμερα δωρεάν. Αυτό το επιβεβαίωσα και τηλεφωνικώς σήμερα.
Οντως πηγατε 18 Μαιου και δε πληρωσατε????γιατι περσυ σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα εγω μου ειπαν οτι επειδη ειναι ιδιωτικο μουσειο εχουν κανονικα εισοδο!!!:rolleyes:
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Οντως πηγατε 18 Μαιου και δε πληρωσατε????γιατι περσυ σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα εγω μου ειπαν οτι επειδη ειναι ιδιωτικο μουσειο εχουν κανονικα εισοδο!!!:rolleyes:
Ναι, όντως πήγα και δεν πλήρωσα την Πέμπτη 18/5. Μήπως δεν κατάλαβαν στο τηλέφωνο ότι ενδιαφερόσασταν για εκείνη την.ημέρα;
IMG_20230524_095805.jpg
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom