Γενικά Αιγαίο... αλλά που??!

marianathedevil

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σε ολους!!!!


Μόλις τελειώσαμε το λύκειο και σκεφτόμαστε που να πάμε για να το "γλεντήσουμε" και επειδή δεν έχουμε και πολύ ιδέα απ αυτά θέλουμε τις εμπειρίες σας....Αυτό που θέλουμε πάνω κάτω ειναι ενα νησί του Αγαίου που να μην ειναι και τόσο μακρυα με καράβι π.χ. κυκλάδες που φυσικά να έχει νυχτερινή ζωή (μπαρόκλαμπα κλπ) χωρίς όμως να γίνεται πολύ της πόπης όπως Μύκονος... + να έχει σχετικά καλές τιμές!!;)

Περιμένουμε με ανυπομονησία!!!!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Για δέστε και την Αντίπαρο.
 

alexadrak93

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω θελω να παω αιγαιο (μιας κ θα ξεκινησουμε απο θεσσαλονικη) αλλα οχι για ξεφαντωμα...λεμε να παμε με το αγορι μου μεσα ιουλιου σκιαθο αλλα ξερω οτι γινεται πανικος κ θελω κατι πιο χαλαρο κ ηρεμο. Δεν εχω ιδεα τι να ψαξω κ πως αν μπορειτε να προτεινετε κατι με ωραιες χαλαρες παραλιες κ μπαρακια για ποτο το βραδυ θα ημουν ευγνωμων.. :):innocent:
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Εγω θελω να παω αιγαιο (μιας κ θα ξεκινησουμε απο θεσσαλονικη) αλλα οχι για ξεφαντωμα...λεμε να παμε με το αγορι μου μεσα ιουλιου σκιαθο αλλα ξερω οτι γινεται πανικος κ θελω κατι πιο χαλαρο κ ηρεμο. Δεν εχω ιδεα τι να ψαξω κ πως αν μπορειτε να προτεινετε κατι με ωραιες χαλαρες παραλιες κ μπαρακια για ποτο το βραδυ θα ημουν ευγνωμων.. :):innocent:
H Σκόπελος τι σου λεει?
 

alexadrak93

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το σκεφτηκα αλλα ειχα παει πολυ μικρη με τους γονεις μου κ ειχα την εντυπωση οτι ειναι νησι κυριως για οικογενειες.. μπορει να κανω κ λαθος γιατι δεν το εψαξα περαιτερω..

H Σκόπελος τι σου λεει?
Μου ειπαν κ για αλοννησο...Ξερεις τιποτα να με διαφωτισεις:innocent:?
 
Last edited by a moderator:

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Μου ειπαν κ για αλοννησο...Ξερεις τιποτα να με διαφωτισεις:innocent:?
Δεν έχω πάει άλλα όποιος γνωστός μου έχει πάει έμεινε πάρα πολύ ευχαριστημένος, θα το συνιστούσα ως επιλογή....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλα σου ειπαν για Αλλονησο ...ειναι πιο ηρεμα απο τα αλλα δυο νησια και εχει και μαγαζακια και καλες παραλιες .
Απο τα δικα σας τα μερη πανω Σαμοθρακη εχετε παει ?
Επισης αν μπορουσατε να κουραστειτε λίγο και να πατε Μηλο ...ειναι μαγικη για ζευγαρι....εχει τις απιστευτες παραλιες και δεν γινεται ο κακος χαμος της Μυκονου,Παρου ,Ιου κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom