Ακόμα μια στη παρέα...

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Γεια σας και από μένα.
Ονομάζομαι Γεωργία και μένω στη Λεμεσό.
Ανακάλυψα πριν από μερικές μέρες το φόρουμ και ομολογώ ότι έχω ήδη περάσει αρκετές ώρες ανάγνωσης απολαμβάνοντας τις όμορφες διηγήσεις των μελών.
Τα ταξίδια είναι το πάθος μου. Μικρή έκανα πολλές εξερευνήσεις με την οικογένεια στο νησί. Αργότερα φοιτήτρια στην Αθήνα προσπάθησα να ταξιδέψω στη Ελλάδα όσο πιο πολύ μπορούσα. Η διάθεση για ταξίδια στο εξωτερικό πάντα υπήρχε. Αυτό που δεν υπήρχε ήταν το χρήμα, ο χρόνος και η κατάλληλη παρέα. Όταν βρήκα την παρέα την παντρεύτηκα:haha:! (Ευτυχώς ο σύζυγος μοιράζετε το ίδιο μικρόβιο). Μεγαλώνοντας φτιάχνουν και τα οικονομικά. Ο χρόνος πάντα παραμένει θέμα αλλά όταν προσπαθείς πάντα υπάρχει τρόπος. Δεν έχω πάει σε πολλές χώρες στο εξωτερικό αλλά η μοίρα το έφερνε να πηγαίνω σε κάθε χώρα δις.
Όπου πάω φροντίζω να εξερευνώ όσο πιο πολύ μπορώ . Να γνωρίσω το κόσμο, την κουλτούρα και της παραδόσεις. Πρέπει να ομολογήσω ότι το πόσο καλά πέρασα είναι άμεσα συνυφασμένο με το πόσο απογειώθηκε ο ουρανίσκος μου:bleh:. Εκτιμώ πάντα το καλό φαγητό!
Επόμενο ταξίδι τα Χανιά. (για δεύτερη φορά). Αυτή τη φορά με την 13 μηνών κορούλα μας.(το 2ο της ταξίδι)
Το επόμενο προγραμματισμένο και το πιο πολυπόθητο Ταϊλάνδη αρχές Φεβρουαρίου:clap:.
Εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους σας!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες Γεωργια και απο εμας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γεωργία,καλώς όρισες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom