Αλγερινή Σαχάρα

maris-lou

Member
Μηνύματα
134
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη-Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
περου
βρε Euphemia μου,κατι σε πιο light ??? μηπως ερθουμε και τα ΑΜΕΑ του φορουμ! Τελος παντων,γραφτηκα γυμναστηριο,σιγα-σιγα θα ελαττωσω και το ...ρημαδι,και θα τα πουμε:).
 

Euphemia

Member
Μηνύματα
40
Likes
73
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΒΑ διάπλους
Κάνε 40-50 λεπτά περπάτημα κάθε μέρα, 1 μήνα πριν φύγεις, με λίγη ανηφόρα... Και είσαι έτοιμη!
Άμα πας το πρώτο ταξίδι στην έρημο, μετά δεν σταματάς! (λέω τώρα εγώ... να, εδώ )
 

Euphemia

Member
Μηνύματα
40
Likes
73
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΒΑ διάπλους
χα, τώρα είδα το "ευχαριστώ" και επειδή έχω τρόπους, για καμήλα με περάσατε; το πάτησα το κουμπάκι! :D
νάστε καλά παιδιά, ωραία κοινότητα έχετε φτιάξει εδώ!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Λοιπόν και εγώ για το γυμναστήριο τραβάω σιγά σιγά...Λίγο διάδρομο, λίγο ποδήλατο θα τα καταφέρω... που θα πάει...
 

Euphemia

Member
Μηνύματα
40
Likes
73
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΒΑ διάπλους
Έρση μου μόνο πρόσεχε με την... ...:bleh:
 
Last edited by a moderator:

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
συγχαρητήρια για την πολύ όμορφη ιστοσελίδα που έστησες... με ενδιαφέρον προορισμούς, μαγευτικές φωτογραφίες και ώραίες ταξιδιωτικές ιστορίες-εμπειρίες...
ίσως θα πρεπε να μας ανοίξεις την όρεξη και για τους άλλους προορισμούς στην Αφρική...
βέβαια για κάποιους άμαθους σαν εμάς στο περπάτημα φαίνεται λίγο brutal όλο αυτό..
αλήθεια αν σε κάποιον συμβεί κάτι και δεν μπορεί να συνεχίσει, π.χ εγώ έχω μία πάθηση στην μέση που με θυμάται ενίοτε, τότε τί γίνεται?
 

Euphemia

Member
Μηνύματα
40
Likes
73
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΒΑ διάπλους
Εδώ δεν μπορώ να μιλήσω για τον οργανισμό σου, εσύ ξέρεις καλύτερα.
Πάντως πριν ξεκινήσω να πηγαίνω είχα κι εγώ πρόβλημα στη μέση αλλά από τότε που άρχισα αυτά τα ταξίδια κι έβαλα το περπάτημα, μαζί με λίγο γυμναστήριο στο πρόγραμμα, είμαι μια χαρά. Το σημαντικό είναι να έχεις βρει μια σχετική φυσική κατάσταση πριν πας το ταξίδι, ένας μήνας χρειάζεται και θα είσαι ΟΚ!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Έρση μου μόνο πρόσεχε με την... [URL="
[/URL]...:bleh:
Μα που το βρηκες... :haha:Καπως ετσι θα ειμαι και εγω πανω στο διαδρομο. Στην επιστροφη θα παρω ταξι παντως. :bleh:
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μια ακομη ερωτηση: Κοιμομαστε κατω απο τα αστερια η υπαρχει σκηνη;
 

Euphemia

Member
Μηνύματα
40
Likes
73
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΒΑ διάπλους
Μια ακομη ερωτηση: Κοιμομαστε κατω απο τα αστερια η υπαρχει σκηνη;
Kάτω από τα αστέρια... Είναι από τις πιο όμορφες στιγμές. Δεν έχεις δει πιο πολλά και πιο κοντά! Όταν δεν έχει φεγγάρι, είναι ένα υπερθέαμα. Σκηνή υπάρχει, κάπου διπλωμένη, σε περίπτωση που έρθει καμιά βροχή, αλλά πού...
Την κελεμπία και το νου σου, μη σπάσεις κανά πόδι! :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να δω ποσα αστρα θα βλεπω με πεντε βαθμους μυωπια...Τη σεληνη και ζητημα ειναι... Θα κοιμαμαι με τα γυαλια μου, μου φαινεται...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.403
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom