Αλλαγη εισητηριων

antonis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδια καλησπερα.Εχω 2 εισητηρια της easyjet με επιστροφη απο θεσσαλονικη προς gatwick για 15/2 και επιστροφη 22/2.Θα ηθελα να ανταλλαξω τα εισητηρια με καποιον που εχει κλεισει γυρω στις 1/3 και τον βολευει να φυγει νωριτερα.Ας επικοινωνησει στο μειλ μου [email protected].Ευχαριστω πολυ!
 

seadreamer

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Koh Samui
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα τα τροπικα νησιά
Γιατί δεν κάνεις αλλαγή κράτησης?Θα πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά θα κάνεις τη δουλειά σου...Εγώ το έκανα την προηγούμενη εβδομάδα.30ευρώ για κάθε άτομο αρκεί να υπάρχει διαθεσιμότητα
 

antonis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γιατί δεν κάνεις αλλαγή κράτησης?Θα πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά θα κάνεις τη δουλειά σου...Εγώ το έκανα την προηγούμενη εβδομάδα.30ευρώ για κάθε άτομο αρκεί να υπάρχει διαθεσιμότητα
Αυτα τα 120 ευρω μου φαινονται πολυ κερατιατικα ρε γαμωτο!Προτιμω να δω 2 μουσεια παραπανω!Εξαλλου ετσι μπορουμε να βοηθηθουμε περισσοτερα ατομα!Τωρα αν δεν βρεθει κανεις θα αναγκαστω....Ασε που υπαρχει και διαφορα στη τιμη και βγαινει παραπανω!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καταρχήν, μια εβδομάδα διαφορά δεν είναι λίγο νωρίτερα αλλά πολύ νωρίτερα!
Και μην ξεχνάς και ότι και η αλλαγή ονόματος κοστίζει και μάλιστα θα κοστίσει και στους 2 σας!
 

grtt

Member
Μηνύματα
123
Likes
263
Επόμενο Ταξίδι
Όπου μας βγάλει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καταρχήν, μια εβδομάδα διαφορά δεν είναι λίγο νωρίτερα αλλά πολύ νωρίτερα!
Και μην ξεχνάς και ότι και η αλλαγή ονόματος κοστίζει και μάλιστα θα κοστίσει και στους 2 σας!
Αντώνη έτσι κι αλλιώς θα πληρώσεις, δε γίνεται να φύγεις με εισιτήρια σε άλλο όνομα.....
 

martiniskiss

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
αν αλλαξει ονομα 30 ευρω.
αν αλλαξει το ποτε θα παει αλλα 30 και το ποτε θα γυρισει αλλα 30.
κοινως αν τα αλλαξει ολα +90. :bleh: ( για καθε εισητηριο )
+ αν υπαρχει διαφορα στιν τιμη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.343
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom