Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.812
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Το έχεις ξαναπροτείνει νομίζω.Το είχα ψάξει και δεν το βρήκα τότε.Ούτε τώρα το βρίσκω και με τους δύο τίτλους που έδωσες.
Κι εγώ το έψαξα και δεν το βρήκα και με τον ισπανικό τίτλο και με τον αγγλικό.

Από netflix πολύ ωραία σειρά με 4 επεισόδια ειναι το "when they see us" πρόκειται για πραγματική ιστορία, στο τέλος έχει και μια εκπομπή με την Oprah που είχε τους ίδιους τους ανθρώπους που βίωσαν αυτή τη τραγική ιστορία.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Δε θα με βγάλετε και τρελό! View attachment 286598
Κάθε άλλο.Είναι σίγουρο ότι υπάρχει.Αλλά όταν ψάξεις μέσω google από τον σύνδεσμο που δίνει ή κατευθείαν μέσα από τον λογαριασμό σου δεν βρίσκει την σειρά.΄Ηταν παλαιότερα;΄Εχει αποσυρθεί τώρα;Ξέρει κάποιος περισσότερα;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι αν και δεν δουλεύουν όλα τα vpn με το Netflix αρκετά τα καταλαβαίνει και δεν σου δίνει το content.
Γιατί να είναι μπλοκαρισμένη η σειρά λες;
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
161
Likes
1.231
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όταν παιρνεί την άδεια από τον κάθε ιδιοκτήτη δικαιωμάτων της σειράς να την προβάλει μέσω της πλατφόρμας, μπορεί η συμφωνία να έχει γίνει για συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή.
Πάντως για την συγκεκριμένη σειρά, όπως λες η παραγωγή φαίνεται να είναι του ίδιου του netflix οπότε δεν έχω ιδέα γιατί την κόβει :p.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όταν παιρνεί την άδεια από τον κάθε ιδιοκτήτη δικαιωμάτων της σειράς να την προβάλει μέσω της πλατφόρμας, μπορεί η συμφωνία να έχει γίνει για συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή.
Πάντως για την συγκεκριμένη σειρά, όπως λες η παραγωγή φαίνεται να είναι του ίδιου του netflix οπότε δεν έχω ιδέα γιατί την κόβει :p.
Όντως δική τους παραγωγή είναι.
 

Nick_St

Member
Μηνύματα
136
Likes
2.237
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
Κάπου την είχα βρει την σειρά και την είχα δει πέρυσι, υπήρχαν τα επεισόδια σε αρκετά ξέμπαρκα sites. To καλοκαίρι την ξαναείδα στο rtve στην Ισπανία. Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιώργο στα της σειράς, εξαιρετική δουλειά!

Τώρα με ένα πρόχειρο search το μόνο που βρήκα είναι αυτό
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ξεκίνησα το Hot Zone και φαίνεται κάτι παραπάνω από καλό! Απίστευτη αγωνία από το πρώτο επεισόδιο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom