Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Το σκεφτόμουν το hannibal αλλά δεν το ξεκίνησα, για το elementary άκουσα κακές κριτικές...

Να το ξεκινήσεις! Στο προτείνω ανεπιφύλακτα. Εγώ έχω ενθουσιαστεί. Βέβαια γούστα είναι αυτά..

Και ποτέ μην ακούς τις κριτικές. Εγώ σχεδόν πάντα διαφωνώ μαζί τους. Είναι λογικό να θεωρεί κάποιος κατώτερο των προσδοκιών το "Elementary" που είναι καθαρά εμπορικό προϊόν, αν περιμένεις να δεις κάτι αντίστοιχο του Αγγλικού "Sherlock"! Όχι λοιπόν. Το πολύ-πολύ να δεις κάτι που σου θυμίζει το παλιό αλλά καλό "Αυτός, αυτή και τα μυστήρια" (Moonlighting).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ok ok με πείσατε θα το εξετάσω το ζήτημα.

Τα 5 επεισόδια του under the dome τα είδα μονορούφι, είμαι sucker γι'αυτές τις μυστήριες ιστορίες του Κινγκ. :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τα 5 επεισόδια του under the dome τα είδα μονορούφι, είμαι sucker γι'αυτές τις μυστήριες ιστορίες του Κινγκ. :)
Μα σερνικό παιδί και να το λένε Μπάρμπι? Και μάρινερ και αναγνωρίζει το Μπετόβεν? :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η δε κυρία Lefevre που κυκλοφοράει με το μαλλί περμανάντ άψογο :bounce:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι ότι παραπονιέμαι, να το διευκρινίσω :D

 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Και ο αέρας που λυσσομανούσε στο τελευταίο επεισόδιο, πού βρέθηκε?
Και καλά όλοι οι κάτοικοι πάνω από ένα ραδιόφωνο βρίσκονται ανά πάσα στιγμή?

Υπάρχουν πολλά στοιχεία και ερωτήματα, τα οποία στο σύνολό τους σε παραπέμπουν σε "b", αλλά το βλέπουμε. :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν δεν έχεις διαβάσει το βιβλίο δε μπορώ να σου πω και με σιγουριά αν θα σου αρέσει, είσαι φαν γενικά τέτοιου τύπου ιστοριών που γράφει ο King? δε καταλήγουν κάπου κατ'ανάγκη όλες...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν είμαι και τρελή φαν. Κάποιες μου αρέσουν και κάποιες όχι. Δεν έχω μεγάλες προσδοκίες από τη συγκεκριμένη σειρά, απλά προς το παρόν τη βλέπω ευχάριστα.
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πείτε με βαρετή, αλλά εγώ τα τελευταία χρόνια βλέπω μονάχα φιλαράκια...και είναι και η μόνη σειρά που παρακολουθώ, γενικά!
Τα Φιλαράκια είναι σταθερή αξία. Ποτέ δεν βαριέμαι να τους βλέπω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αν δεν έχεις διαβάσει το βιβλίο δε μπορώ να σου πω και με σιγουριά αν θα σου αρέσει, είσαι φαν γενικά τέτοιου τύπου ιστοριών που γράφει ο King? δε καταλήγουν κάπου κατ'ανάγκη όλες...
Το εχω διαβασει. Αλλα στη Rai, που το δειχνει τωρα κ με καλη θεαματικοτητα παρολο που ειναι εποχη των διακοπων, ειπαν οτι η σειρα δεν ακολουθει πιστα το βιβλιο και το dome θα παρεινει πολυ περισσοτερο χρονικα απο οτι στο βιβλιο. Αληθευουν ολα αυτα?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αρχή είμαστε ακόμα τι να σου πω, δεν παρακολούθησα να σου πω την αλήθεια το τι γράφουν για τη σειρά. Μέχρι στιγμής έχει τις διαφορές που περιμένεις να έχει μια σειρά από ένα βιβλίο.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Και για όσους δεν το πήραν ακόμα είδηση, επανήλθε στις οθόνες μας και το Suits.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom