Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Lost (for ever). Aπλά ελπίζω να μην είναι εντελώς κουφό το τέλος και μας κάνει να ανρωτιόμαστε γιατι το παρακολουθούσαμε τόσα χρονια..

Grey's Anatomy . H σειρά που βλέπω για να εκνευρίζομαι. Αν είναι δυνατό οι τόσο genious χειρυργοί να μην μπορούνε να κρατήσουν το στόμα τους κλειστό και να κάνουν σαλάτα τα προσωπικά τους με παιδαριώδεις τροπους.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
παει το prison ,μας αφησε? το prison για μενα ηταν τρελλο κολλημα,το αφησα ομως στο εβδομο επεισοδιο του 3ου κυκλου..θα δω την συνεχεια μαζεμενη..να αποχαιρετισω και τον σκοφιλντ,μεγαλη μορφη αυτο το ατομο!!!
 

akicats

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδία
εκπλήσσομαι που δεν γράφει κανείς για τα 2 αριστουτγήματα της δεκαετίας .
καλά , η γνώμη μου είναι αυτή - και ομολογώ πως έχω ελλείψεις ...

- The Sopranos
- Six feet under

νομίζω (όχι μόνο εγώ , αλλά και οι users του imdb) , οτι αυτά τα 2 απέχουν πολύ απο τα υπόλοιπα .

μακάρι να υπάρχουν κι άλλα τέτοια που αγνοώ .
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Με το Six Feet Under έχω κολλήσει άσχημα κι εγώ...Τόσο δισυπόστατους χαρακτήρες είχα χρόνια να δω....

Καλά, οι Sopranos είναι πλέον cult...................
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
κλαψ..κλαψ..
τελος οι desperate για φετος..
πως θα αντεξω μεχρι του χρονου??
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Ρε παιδιά έχετε καταλάβει τι γίνεται με το Prison Break στη nova? Εκεί που μας είπανε ότι τελείωσε εκεί μας κοτσάρανε και το πρώτο συμπληρωματικό επεισόδιο. Το έχασα, αλλά το κατέβασα και το είδα (να'ναι καλά η Latina) έστω και στα αγγλικά. Κάποια στιγμή είδα μια διαφήμιση για το δεύτερο στις 22 του μήνα. Στρώθηκα η καλή σου, αλλά έβαλε ένα αφιέρωμα με συνεντεύξεις από τους ηθοποιούς και κουραφέξαλα.
Βλέπω το πρόγραμμα για την άλλη εβδομάδα και έχει κάτι αρχαιολογικά επεισόδια. Τι έγινε το έφαγε η μαρμάγκα?
 

joys

Member
Μηνύματα
50
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Ρε παιδιά έχετε καταλάβει τι γίνεται με το Prison Break στη nova? Εκεί που μας είπανε ότι τελείωσε εκεί μας κοτσάρανε και το πρώτο συμπληρωματικό επεισόδιο. Το έχασα, αλλά το κατέβασα και το είδα (να'ναι καλά η Latina) έστω και στα αγγλικά. Κάποια στιγμή είδα μια διαφήμιση για το δεύτερο στις 22 του μήνα. Στρώθηκα η καλή σου, αλλά έβαλε ένα αφιέρωμα με συνεντεύξεις από τους ηθοποιούς και κουραφέξαλα.
Βλέπω το πρόγραμμα για την άλλη εβδομάδα και έχει κάτι αρχαιολογικά επεισόδια. Τι έγινε το έφαγε η μαρμάγκα?
με το nova δεν ξερω τι παιζει αλλα επειδη ειμαι fun της σειρας εχω να σου πω οτι μετα το επεισοδιο (σεζον 4 επεισοδιο 22 - Killing Your Number) βγαινει ενα ακομη το Prison Break - The Final Break το οποιο εχει διαρκεια περιπου μιαμιση ωρα και δινει απαντησεις σε ολα τα κενα που εχει αφησει. Ηταν παρα πολυ καλο!!! Το εχουν ανεβασει στο νετ και με υποτιτλους
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
448
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Prison break Και ξερο ψωμι !! Αχ αυτος ο Μαικλ !!!!:clap:
Ακομα δεν εχω δει τον 4ο κυκλο...
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Όσους ξέρω πάντως έχουνε χάσει το μπούσουλα με το lost. Εγώ τον έχω χάσει προ πολλού :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω παλι το κατεχω σε καποιον βαθμο το θεμα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.482
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom