Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
(2) Ειδα Dexter κυκλο 1... Για να ειμαι ειλικρινης αν δεν ειχα ακουσει καλα λογια απο τοσο κοσμο θα το ειχα παρατησει γιατι πολυ σφαγη ρε αδερφε... Αλλα ειμαι περιεργη, δεν κατανταει κουραστικο/επαναλαμβανομενο στις επομενες σαιζον?
Αν και δεν είμαι αντικειμενική με το Dexter, μέχρι την τέταρτη σαιζόν είναι αριστούργημα!!! Μετά πλατιάζει λιγάκι μέχρι το τέλος αλλά παραμένει αξιοπρεπές και έχει κάποια πολύ ωραία κομμάτια στην έκτη και την έβδομη σαιζόν.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
(1) Απορω πως εβλεπα Californication... Το επιασα μετα απο 1,5 χρονο στη σαιζον 4 και βαριεμαι οικτρα...
(2) Ειδα Dexter κυκλο 1... Για να ειμαι ειλικρινης αν δεν ειχα ακουσει καλα λογια απο τοσο κοσμο θα το ειχα παρατησει γιατι πολυ σφαγη ρε αδερφε... Αλλα ειμαι περιεργη, δεν κατανταει κουραστικο/επαναλαμβανομενο στις επομενες σαιζον?
1. Είπαμε, το παράεκαναν στους δύο τελευταίους κύκλους. Γι'αυτό και κλείνει (ευτυχώς) η σειρά με τον κύκλο που θα ξεκινήσει τον Απρίλιο.
2. Μην ψάχνεις από τώρα απαντήσεις. Απλά δες το. :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
(2) Ειδα Dexter κυκλο 1... Για να ειμαι ειλικρινης αν δεν ειχα ακουσει καλα λογια απο τοσο κοσμο θα το ειχα παρατησει γιατι πολυ σφαγη ρε αδερφε... Αλλα ειμαι περιεργη, δεν κατανταει κουραστικο/επαναλαμβανομενο στις επομενες σαιζον?
Επαναλαμβανόμενο δε θα το έλεγα γιατί ο Dexter αλλάζει ως προσωπικότητα όσο περνάνε οι σεζόν (αυτό βέβαια δεν είναι απαραίτητα καλό...:D). Ειδικά μέχρι την 4η πιστεύω οτι αξίζει να το δεις χωρίς ενδοιασμούς. Προσωπικά μπορεί το φινάλε να μην ήταν αυτό που περίμενα αλλά Dexter είναι αυτός και σε καμία περίπτωση δε μετανιώνεις αν το παρακολουθήσεις όλο.

Άσχετο αλλά γιατί κανένας δε σχολίασε μέχρι τώρα το τελευταίο επεισόδιο του Big Bang theory; εμένα με βρήκε εντελώς απροετοίμαστη πάντως...κρίμα Σέλντον...κρίμα...:bleh::bleh::bleh:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καταπληκτική σειρά μέχρι στιγμής. Και οι δύο πρωταγωνιστές είναι φοβεροί.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Έχω καταφέρει με κόπο να φτάσω στο 7ο επεισόδιο στο sons of anarchy ....να συνεχίσω;; ....αλλάζει κάτι;;
 
Last edited:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Το ξεκίνησα κι εγώ το True Detective και δηλώνω ενθουσιασμένη αν και έτσι όπως ξεκίνησε νόμιζα οτι είχα βάλει επεισόδιο Hannibal! Πολλά υποσχόμενο, φοβεροί διάλογοι, μουσικάρες σε τίτλους αρχής και τέλους, για να δούμε...
Επίσης πρέπει να ομολογήσω κάτι που πίστευα οτι ΔΕ θα πω ποτέ αλλά ο McConaughey σα να τα σπάει ε;
@anny & @GTS άντε να συγχρονιστούμε και σε μία σειρά να σχολιάζουμε και να μη με σποϊλεριάζετε (όχι εσύ anny..:bleh:)

Είδα και την πρεμιέρα της 2ης σεζόν του House of Cards και έμεινα :eek::eek::eek:
F.U σε φοβάμαι...:D
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Επίσης πρέπει να ομολογήσω κάτι που πίστευα οτι ΔΕ θα πω ποτέ αλλά ο McConaughey σα να τα σπάει ε;
Κανείς δεν το πίστευε (ότι θα το πει) :D
Εγώ μπορώ να πω ότι τον ψιλοσιχαινόμουν κιόλας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom