Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πφφφ, τσάμπα χρόνο σπαταλάτε... μία κατέβασε το ένα μία δες το άλλο. Μπέρδεμα... ενώ με ένα
http://www.imdb.com/title/tt0092325/ καθαρίζετε για τα επόμενα χρόνια.:p
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Ξεκίνησα το Hannibal και σε μία βδομάδα είδα και τις δύο σεζόν :D
 
Μηνύματα
626
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ξεκίνησα πρόσφατα το Fargo.
Πολυ καλή σειρα με ωραια μπλακχιουμοριστικη χροιά και καλές ερμηνείες!

Ναι, με κέρδισε ήδη! Ειδα τα τέσσερα πρωτα επεισόδια και ανυπομον για τα επόμενα :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Series finale για μια από τις καλύτερες και πιο προσεγμένες σε επίπεδο παραγωγής σειρές που έχω δει, το Boardwalk Empire φυσικά!
Η αλήθεια είναι οτι ξεκίνησα την 5η σεζόν με επιφυλάξεις μιας και τα πρώτα επεισόδια τα βρήκα λίγο κουραστικά, τα τελευταία όμως 3 ήταν καταιγιστικά!
Για το τελευταίο απλά δεν έχω λόγια δεν μπορώ να πω τίποτα που να μην θεωρηθεί σπόιλερ απλά είναι από τις σειρές που το τέλος το βρήκα αναπάντεχο και ιδανικό.
Το μόνο σίγουρο είναι οτι πολύ θα μου λείψει ο Νάκι...:(:(:(

Όσοι δεν την έχετε δει αξίζει να την παρακολουθήσετε και σας ζηλεύω θανάσιμα...:D

υ.γ @GTS περιμένω σχόλια!!!

που σκατά τον βρήκαν αυτόν απίστευτο πραγματικά νόμιζα οτι είναι εξαιρετική δουλειά μακιγιέρ...:eek:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
όχι δουλεύω για την Μοσάντ αλλά η ΣΙΑ με θεωρεί δικό της Πακιστανό πράκτορα που έχει τρυπώσει στις τάξεις των Ταλιμπάν....:D

Θέλεις να σου πω την συνέχεια ....έχω μπει στο μυαλό του σεναριογράφου και του σκηνοθέτη...αντε μη τα μαρτυρήσω όλα...:)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μη γράψει κάποιος έστω και το παραμικρο σποιλερ θα φάει μπαν και ας μην ειμαι mod.:haha:
 
  • Like
Reactions: GTS

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
εε τα θέλει και σένα ο @@λος σου....βρες χρόνο να το δεις ..αλλιώς θα σου στείλω πμ..:D μην έχουμε και επιπτώσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom