Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

evaT

Member
Μηνύματα
1.558
Likes
12.640
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Για του You υπάρχει καθόλου feedback? Το έχει δει κάποιος; Στο Imbd έχει καλή βαθμολογία μεν...αλλά και το this is us έχει 8,7 και απορείς πως διάολο γύρισαν 5 κύκλους....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ξεκίνησα το Serpent με θέμα έναν σήριαλ κίλερ των 70s στην Ασία. Είναι τέρμα μικρό (8 επεισόδια εκ των οποίων τα 5 έχω καταφέρει να βρω) αλλά προς το παρόν μου αρέσει φουλ. Μπαη δε ουεη επειδή είμαι φαν των σειρών/ταινιώ με serial killer και έχετε κάποιες καλές προτάσεις εδώ, έβαλα ήδη μία σε σελιδοδείκτη, αλλά δε βρίσκω τώρα το σελιδοδείκτη. Ξέρετε πώς τονε βρίσκω; Όχι το σελιδοδείκτη του περιηγητή, αυτόν που βάζεις σε κάποια μηνύματα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ξέρετε πώς τονε βρίσκω; Όχι το σελιδοδείκτη του περιηγητή, αυτόν που βάζεις σε κάποια μηνύματα.
Πατάς πάνω στο εικονίδιο της φωτογραφίας προφίλ σου (πάνω δεξιά στην οθόνη), είναι ξεχωριστή καρτέλα δίπλα από τον "Πίνακα ελέγχου".
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ξεκίνησα το Serpent με θέμα έναν σήριαλ κίλερ των 70s στην Ασία. Είναι τέρμα μικρό (8 επεισόδια εκ των οποίων τα 5 έχω καταφέρει να βρω) αλλά προς το παρόν μου αρέσει φουλ. Μπαη δε ουεη επειδή είμαι φαν των σειρών/ταινιώ με serial killer και έχετε κάποιες καλές προτάσεις εδώ, έβαλα ήδη μία σε σελιδοδείκτη, αλλά δε βρίσκω τώρα το σελιδοδείκτη. Ξέρετε πώς τονε βρίσκω; Όχι το σελιδοδείκτη του περιηγητή, αυτόν που βάζεις σε κάποια μηνύματα.
Εξαιρετικά καλογραμμένο το Serpent (Richard Warlow εγγύηση), αν και η πραγματικότητα είναι από μόνη της πολύ ενδιαφέρουσα. Αλλωστε έχουν γραφτεί ήδη 3 βιβλία, 1 άλλη σειρά και ένα φιλμ για τον Σομπραζ. Πες μου τις τελικές εντυπώσεις αν θέλεις.

Η αγαπημένη μου σειρά με serial killers είναι το Ripper Street. Τυχαίνει να είναι πάλι του Richard Warlow.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Εξαιρετικά καλογραμμένο το Serpent (Richard Warlow εγγύηση), αν και η πραγματικότητα είναι από μόνη της πολύ ενδιαφέρουσα. Αλλωστε έχουν γραφτεί ήδη 3 βιβλία, 1 άλλη σειρά και ένα φιλμ για τον Σομπραζ. Πες μου τις τελικές εντυπώσεις αν θέλεις.

Η αγαπημένη μου σειρά με serial killers είναι το Ripper Street. Τυχαίνει να είναι πάλι του Richard Warlow.
Τη σελιδοδείκτωσα, τώρα που πήρα το κολάι και θα το τσεκάρω σίγουρα στο άμεσο μέλλον.

Θα σου πω εντυπώσεις όταν την τελειώσω (είναι μικρή αλλά δεν έχω και πολύ ελεύθερο χρόνο). Κάθε φορά που βλέπω ταινία/σειρά με σίριαλς σκέφτομαι πάντως, όχι ότι προφανώς λέει κάτι, όλες τις φορές που εμπιστεύτηκα αγνώστους σε ταξίδια και όχι μόνο. Ποτέ δε μου χει βγει κάτι σε κακό προφανώς αλλά γυρνώντας πίσω στο χρόνο σκέφτομαι καταστάσεις και απορώ πώς δε φοβήθηκα (μάλλον μεγάλωσα :haha: ).
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
3.397
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
Τέλειωσα το Borgen. Συμπαθητικό ήταν, σχετικά μικρό (3 κύκλοι) και βλέπετε ευχάριστα. Αρκετά αφελές σε μερικά σημεία αλλά οκ.
Στην τρίτη σεζόν κάνει δυναμική εμφάνιση και...ο Πούτιν (για τους φαν του House of cards).
Έχω εκκρεμότητα την 3η σεζόν
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Αναρωτιέμαι αν κάποιος βλέπει το Bridgerton αλλά ντρέπεται να το πει, να το ξεκινήσω?
:haha::haha: εγώ δε ντρέπομαι το είδα κ μου άρεσε!! Βέβαια νομίζω απευθύνεται πιο πολύ σε γυναικείο κοινό οπότε μη με με δείρεις αν δε σ αρέσει...περνάει ευχάριστα η ώρα πάντως
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Εξαιρετικά καλογραμμένο το Serpent (Richard Warlow εγγύηση), αν και η πραγματικότητα είναι από μόνη της πολύ ενδιαφέρουσα. Αλλωστε έχουν γραφτεί ήδη 3 βιβλία, 1 άλλη σειρά και ένα φιλμ για τον Σομπραζ. Πες μου τις τελικές εντυπώσεις αν θέλεις.

Η αγαπημένη μου σειρά με serial killers είναι το Ripper Street. Τυχαίνει να είναι πάλι του Richard Warlow.
Και ότι έψαχνα ποια θα είναι η επόμενη σειρά που θα ξεκινήσω να δω. Τα σημειώνω και τα δύο!
Το Ripper Street υποθέτω είναι η σειρά ντοκιμαντέρ μιας σεζόν που βρίσκω στο netflix με τον ελληνικό τίτλο ή εννοείτε άλλη ;
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom