Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Το είδα το only murders in the building σε μια πλατφόρμα που είμαι συνδρομητής, όμως φίλοι μου που το πρότεινα δεν το βρήκαν στο νετφλιξ, ούτε θ΄ανέβει ποτέ εκεί. Έχετε καμιά ιδέα που μπορεί να το δει κανείς ή αν το Hulu προσφέρει καμιά δωρεάν δοκιμαστική περίοδο?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Το είδα το only murders in the building σε μια πλατφόρμα που είμαι συνδρομητής, όμως φίλοι μου που το πρότεινα δεν το βρήκαν στο νετφλιξ, ούτε θ΄ανέβει ποτέ εκεί. Έχετε καμιά ιδέα που μπορεί να το δει κανείς ή αν το Hulu προσφέρει καμιά δωρεάν δοκιμαστική περίοδο?
Βλέπω να αναγκάζεσαι να ψάχνεις σε σκοτεινές πηγές.. :haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Το είδα το only murders in the building σε μια πλατφόρμα που είμαι συνδρομητής, όμως φίλοι μου που το πρότεινα δεν το βρήκαν στο νετφλιξ, ούτε θ΄ανέβει ποτέ εκεί. Έχετε καμιά ιδέα που μπορεί να το δει κανείς ή αν το Hulu προσφέρει καμιά δωρεάν δοκιμαστική περίοδο?
Θα σου στείλω μήνυμα (πμ) σε λίγο
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Το είδα το only murders in the building σε μια πλατφόρμα που είμαι συνδρομητής, όμως φίλοι μου που το πρότεινα δεν το βρήκαν στο νετφλιξ, ούτε θ΄ανέβει ποτέ εκεί. Έχετε καμιά ιδέα που μπορεί να το δει κανείς ή αν το Hulu προσφέρει καμιά δωρεάν δοκιμαστική περίοδο?
Καλημέρα, εγώ έχω βρει το site JustWatch, για να βρίσκω την streaming πλατφόρμα που εδνέχεται να παίζει κάποια σειρά/ταινία που ψάχνω. :)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Δε θυμάμαι ποιος μου το πρότεινε, αλλά έχω σκαλώσει τελευταία με το Μεξικάνικο Dark Desire (Oscuro deseo) του Νετφλιξ, μιας σεζόν 18 επεισοδίων ενός θρίλερ γεμάτου ανατροπές, απρόσμενες εξελίξεις, εντάξει και λίγο τσόντα :haha: (Μεξικό είσαι). Βλέπεται ευχάριστα πάντως και με ενδιαφέρον, με το κεντρικό του νόημα ότι «τίποτα δεν είναι αυτό που φαίνεται», με καλό ρυθμό και μικρά επεισόδια 30-35 λεπτών.

Το χει δει κανένας;
καλό.. οπως ακριβως τα λές.. αν έκοβε λίγο τις αισθησιακές σκηνές ίσως να "έκοβε και περισσότερα εισητήρια".. παμε για 2η σεζόν..
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
καλό.. οπως ακριβως τα λές.. αν έκοβε λίγο τις αισθησιακές σκηνές ίσως να "έκοβε και περισσότερα εισητήρια".. παμε για 2η σεζόν..
Αφού πάμε για 2η σεζόν, δε νομίζω ότι θα κόψει, μη δώσει και παραπάνω λέω 'γω τώρα... :haha:
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Βλέπω το "Αμφίβολος δολοφόνος" στο Νέτφλιξ. Νομίζω ότι εδώ κάποιος το ανέφερε, έψαξα αλλά δεν βρήκα ποιος, οπότε το κρατάμε σαν δική μου πρόταση!

Η σειρά εξετάζει τα γεγονότα γύρω από την δολοφονία του Σουηδού πρωθυπουργού Ούλοφ Πάλμε, και κυρίως έναν από τους βασικούς υπόπτους, δε λέω άλλα.

Έχω δει τρία επεισόδια και είναι πολύ καλή μέχρι στιγμής, ενώ και το θέμα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Βλέπω το "Αμφίβολος δολοφόνος" στο Νέτφλιξ. Νομίζω ότι εδώ κάποιος το ανέφερε, έψαξα αλλά δεν βρήκα ποιος, οπότε το κρατάμε σαν δική μου πρόταση!

Η σειρά εξετάζει τα γεγονότα γύρω από την δολοφονία του Σουηδού πρωθυπουργού Ούλοφ Πάλμε, και κυρίως έναν από τους βασικούς υπόπτους, δε λέω άλλα.

Έχω δει τρία επεισόδια και είναι πολύ καλή μέχρι στιγμής, ενώ και το θέμα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.
Γλώσσα και πρωτότυπος τίτλος θα βοηθούσε πολύ πλιζ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom