Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Τι σποιλερ, από την αρχή σχεδόν μιλάει για ...την πρώην της!
Δεν το πρόσεξες μάλλον.
Ο Μπεν έχει αλλού το μυαλό του :)
Μάλλον δεν τον πρόσεξα! Και απορούσα ποιος τυχερος θα καθόταν δίπλα της στο αεροπλάνο!! Είμαι τελευταίο επεισόδιο πρώτης σεζόν, θα λυθεί καμία απορία η μπα??
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.770
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
η γιατρός η μιγάδα είναι πιο θηλυκό αλλά επίσης προτιμάει και η ίδια τα θηλυκά :bleh:
Καλά το πας.....όπως θα διάβασες, εγώ αναφέρθηκα στα μάτια της μόνο....:bleh:....από εκεί και πέρα ως γυναικά στο σύνολο προτιμώ την Αλεξ....την έτερη γιατρίνα....;)

Είμαι τελευταίο επεισόδιο πρώτης σεζόν, θα λυθεί καμία απορία η μπα??
Έχεις μέλλον ακόμα....στη δεύτερη σεζόν δίνονται κάποιες απαντήσεις...έχω διαβάσει ότι παίζει να βγει και 4ος κύκλος.
 

Sevro

Member
Μηνύματα
130
Likes
824
Το Manifest αρχισε να γινεται πολυ repetitive απο ενα σημειο και μετα ενω το "ερωτικο τριγωνο" προκαλει χασμουρητα και θυμιζει σαπουνοπερα.

Ειχε ενα πολυ ενδιαφερον premise αλλα ειτε λογω χαμηλου μπατζετ ειτε γιατι τα mainstream αμερικανικα καναλια δεν τολμανε να αποκλινουν απο 3-4 "safe" tropes εκανε κοιλια.

Θα εχει 4η και τελευταια σεζον στο Netflix.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Μόνο εγώ βλέπω σειρές?
Αντε να κάνω ένα απντέητ!

Είδα το Manifest. Ο πρώτος κύκλος εντελώς μπούρδα, ο δεύτερος για κάποιο λόγο με κέρδισε περισσότερο και τον είδα ευχάριστα, αλλά ο άλλος μου εαυτός ο λίγο πιο ποιοτικός διαμαρτυρήθηκε.
Ο άτιμος ο Ζικ όμως ήταν χάρμα οφθαλμών!


Ξεκίνησα το Mare of Easttown.
Εδώ το επίπεδο φαίνεται μετο καλημέρα. Η υπόθεση εξελίσσεται στην παγωμένη και ξεχασμένη επαρχία της Πενσυλβάνια με πρωταγωνιστές αρκετούς περιθωρειακούς τύπους . Στην κεντρικό ρόλο της ντετέκτιβ που θα ασχοληθεί με την επίμαχη δολοφονία η Κέιτ Γουίνσλετ, τσαλακώνεται και φοράει γάντι το ρόλο της, με κέρδισε από το πρώτο λεπτό...
Χθες ξεκινησα το Manifest.Μετριο αλλά βλεπεται . Ο Ζικ ποιος είναι ; Να εχω κατι να περιμένω !
 
Last edited:

evaT

Member
Μηνύματα
1.551
Likes
12.597
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
γυναικά στο σύνολο προτιμώ την Αλεξ....
Α την έτερη λεσβία....πρόκοψες κ συ :haha:


Το Manifest αρχισε να γινεται πολυ repetitive
Ναι έλεος πια που θα το τραβήξουν 4 σαιζόν! Την 4η θα τη δουν μόνοι τους αν δεν αλλάξει κάτι στη ροή..



Ο Ζικ ποιος είναι
Ο λόγος για να δεις τη 2η σαιζόν :p

Εν τω μεταξύ τελειώνω το Mare of Eastown κ δικαιώνεται ο αρχικός μου ενθουσιασμός.
Λιτό κ περιεκτικό πολύ καλή παραγωγή κ ανατροπές, η δε Γουίνσλετ άπαιχτη σ αυτό το ρόλο
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.104
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Εγω παντως 1 1/2 σεζον αντεξα.. περι MANIFEST ο λόγος..
Απλα βλεπεται ευχαριστα κιεγω νομιζω..Οχι κατι παραπανω..
Ειναι αυτο που λεμε βλεπεις μια σειρα παιζεις και με το κινητο παραλληλα λιγο..
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εκπληκτικό nabillera, κορεατικη σειρα 12 επεισοδιων για τη σχέση αναμεσα σε εναν 70χρονο -που κυνηγαει σ αυτη την ηληκια το όνειρο του να μαθει μπαλέτο- και σ εναν 23χρονο μαθητη μπαλέτου που αναλαμβανει να τον διδαξει.
Nabillera (TV Series 2021– ) - IMDb
 
Last edited:

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.104
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Πάει και το Cobra Kai season 4..
Άψογη με εξαίρεση Ralph Macchio(ΑΚΑ Ντανιελ Σαν) που ανέκαθεν ήταν ο αδύναμος κρίκος της παραγωγής, αν και ελαφρώς βελτιωμένος σε αυτήν τη σεζον... Εχουν καταφερει να συνδυάσουν ενα teenage σενάριο με δράμα και το αποτέλεσμα εκπληκτικό. Σταθερα καλός Johnny Lawrence αν και οι μισές λέξεις του ειναι pussies και badass.. Δυνατος John Grease για ακόμα μια φορά και το κερασάκι ο παρανοϊκός Terry Silver... Ισως μαζι με το Sex Education οι δυο σειρές που αρχικά λες τι χαζομάρα θα είναι τώρα και μένεις έκπληκτος στo τέλος..
 
Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Για το Cobra Kai είναι η μόνη σειρά που μπορώ να πω κάθε καινούργια σεζόν καλύτερη από την προηγούμενη.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Don't look up

look up.jpg




οχι ενταξει look up..

Παρατηρουσα το πρωί το live του ISS και παρατηρω ξαφνικά αυτον τον κομήτη.. αν ειναι δυνατον λέω.. δεν ειχα ακούσει κάτι.. τελικά διαβάζοντας μαθαίνω οτι στις 18 περνα κομήτης με διάμετρο ενος χλμ κάπου 2 εκατ χλμ κοντά απο τη Γη .. 5πλάσια απόσταση απο αυτη της Σελήνης..
Εκανα screen shot ε voila.. Πιστεύω να ειναι αυτός που λένε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom